نقشه سایت

جمعه 23 آذر 1397  |   | ورود به سايت

مرکز خرید ستاره

قابل توجه همه مهمانان عزیز و بازدیدکنندگان گرامی

فروشگاه ستاره واقع در جنب پارکینگ فجر و نصر با داشتن غرفه های متنوع از جمله غرفه زیتون فروشی ،عکاسی،غرفه صنایع دستی،غرفه پوشاک ،غرفه اسباب بازی،غرفه مواد غذایی و ... آماده ارائه خدمات به میهمانان و بازدیدکنندگان عزیز می باشد.

 

اگر میخواهید برای فرزندانتان اسباب بازی و یا کالای ورزشی تهیه کنید کافیست سری به بازارچه ستاره بزنید و از غرفه اسباب بازی فروشی ما دیدن کنید.

 

غرفه صنایع دستی در بازارچه ستاره با داشتن بسیاری صنایع دستی متنوع گیلان پذیرای میهمانان گرامی و ارجمند میباشد.اگر میخواهید برای خانواده خود یک یادگاری از دیار سبز هدیه ببرید حتما سری به این غرفه بزنید.

 

 

 

 

 

میهمانان عزیز و ارجمند میتوانند از غرفه پوشاک و لوازم بهداشتی و آرایشی لوازم مورد نیاز خود را تهیه نمایند.حتما سری به ما بزنید و از محصولات ما دیدن کنید.

 

اگر به بازارچه ستاره آمدید حتما سری به غرفه فروش زیتون و ترشیجات محلی گیلان بزنید.با بهترین محصولات منتظر شما عزیزان هستیم.

 

قلب بازارچه ستاره فروشگاهیست با تنوع کالاهای بسیار زیاد.اگر میخواهید مایحتاج روزانه خودتان را تهیه کنید،اگر میخواهید از سوغاتی های خوشمزه گیلان مثل برنج و چای استفاده کنید یا اگر میخواهید برای اعضای خانوادتان کلوچه های خوشمزه گیلان را ببرید حتما به فروشگاه مواد غذایی ما سری بزنید.