نقشه سایت

جمعه 23 آذر 1397  |   | ورود به سايت

اخبار مجتمع زیباکنار
11

اطلاعیه نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهدمقس و مجتمع زیباکنار-تابستان95

اطلاعیه نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهدمقس و مجتمع زیباکنار-تابستان95

   بسمه تعالی 

     با آغاز فصل گرماوتعطیلات تابستانی و همچنین پایان یافتن ماه بندگی خدا سفرهای زیارتی و سیاحتی نیز رونقی دوباره می گیرد. خدمات اجتماعی و تعاون نیز بر اساس وظایف محوله با یاری پروردگاروحسن نظر مدیران ارشد سازمانی تلاش بر ایجاد روزهای شاد و فرح بخش برای همکاران گرامی و خانواده محترمشان دارد ، امید که با امکانات موجود پاسخگوی مناسبی به نیازهای رفاهی تان باشیم.

شرایط کلی ثبت نام :

 1- همکاران محترم دارای شماره کارمندی می توانند برای ثبت نام دوره های تابستانی به پایگاه
 اطلاع رسانی معاونت نیروی انسانی به آدرس
http://office.irib.ir وhttp://www.iriboffice.ir مراجعه نمایند.

جدول زمان بندی ثبت نام دوره های تابستان95

 

مراحل ثبت نام

تاریخ

آغاز ثبت نام

سه شنبه                                                     07/02/95

پایان مهلت ثبت نام برای مشهدمقدس

سه شنبه                                                    04/03/94

اعلام نتایج پذیرفته شدگان زائرسرای مشهد مقدس

دوشنبه                                                       10/03/95

پایان مهلت ثبت نام برای زیباکنار

یکشنبه                                                      30/03/95

اعلام نتایج پذیرفته شدگان زیباکنار

یکشنبه                                                      06/04/95

 

 2- با توجه به جدول زمانبندی فوق امکان ثبت درخواست استفاده از مجتمع زیباکنار برای همکارانی که جزء پذیرفته شدگان زائرسرای مشهد مقدس قرار نگرفته اند در فاصله زمانی 10/03/95 تا 30/03/95 مقدور خواهد بود.

3- برای استفاده بهتر از امکانات موجود به همکاران محترم پیشنهاد می شود در انتخاب های مورد نظر خود نخستین دوره های تابستانی را نیز انتخاب نمایند، بررسی ثبت نام های سالهای گذشته نشان داده است تقاضای استفاده از دوره های نخستین کمتر از سایر دوره ها بوده است و این موضوع موجب می شود احتمال بیشتری در پذیرش درخواست ها وجود داشته باشد .

     همچنین پیشنهاد می شود همکاران گرامی نسبت به انتخاب برج های فجر و نصر نیز مبادرت نمایند . مشاهده شده است که افراد با امتیاز بدست آمده کمتر نسبت به سایرین، صرفاً به دلیل ثبت تقاضای استفاده از واحدهایی چون 2 تخته یا 3 تخته فجر و نصر موفق به استفاده از امکانات مجتمع زیباکناردرتابستان شده اند و همکارانی با وجود دارا بودن امتیاز بالاتر به علت انتخاب واحدهای پرتقاضا به دلیل رقابت امتیازی از پذیرفته شدن در مجتمع زیباکنار بازمانده اند.

* نکته: تاکید می شود امتیازات دریافتی تابعی از سنوات خدمتی همکاران در سازمان، تعدد استفاده از مجتمع های اقامتی و آخرین بار استفاده از مجتمع اقامتی مورد درخواست می باشد. بدیهی است همکاران رسمی و بازنشسته در اولویت استفاده قرار دارند.

4- به منظور استفاده بهینه از سهمیه­های تخصیصی مقررشده است اولویت ثبت نام برای دوره­های تابستان 95 با افرادی باشد که تاکنون از این امکانات استفاده نکرده اند و یا زمان بیشتری از استفاده آنان گذشته باشد. بنابراین متقاضیانی که از تاریخ 17/1/92 از زائرسرای  مشهد مقدس استفاده نکرده باشند مجاز به ثبت نام می باشند و همکارانی که در نوروز 95 از امکانات مجتمع زیباکنار استفاده نموده اند مجاز به ثبت نام و استفاده نیستند . (در صورت استفاده از کنسلی های هزینه های آنها به صورت قیمت تمام شده محاسبه می گردد.)

5- بعد از اعلام نتایج قطعی ثبت نام، همکاران محترم می بایست نسبت به اخذ کارت پذیرش مشهد مقدس و مجتمع های اقامتی زیباکنار اقدام نمایند، کارت های پذیرش مراکز صداوسیمای استانها از طریق مدیران رفاه مراکز و کارت های پذیرش بازنشستگان تهران از طریق اداره کل بازنشستگی توزیع می شود و همکاران شاغل در تهران می بایست از طریق خدمات اجتماعی، کارت پذیرش خود را دریافت نمایند.

زائرسرای مشهدمقدس و مجتمع زیباکنار از پذیرفتن همکارانی که فاقد کارت پذیرش  می باشند معذور خواهند بود.

6- هزینه پذیرایی و اقامت در زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار به صورت نقدی دریافت خواهد شد.

7- پس از انجام ثبت نام، رایانه کد رهگیری را اعلام می¬کند که نگهداری این کد تا پایان مراحل ثبت نام قطعی توسط کاربر الزامی است.

8- استفاده از خدمات اقامتگاه های مذکور صرفاً مخصوص کارمندان محترم و افراد تحت تکفل آنان بوده و همراه بردن بستگان دیگر مطلقاً ممنوع می باشد .  بدیهی است در صورت عدم رعایت این امر مسئولیت آن به عهده خود افراد می باشد. به منظور حسن اجرای موضوع فوق همراه داشتن شناسنامه همه همراهان در هنگام ورود به اقامتگاه ها الزامی است

 

9- متقاضیان می توانند انصراف خود را حداکثر 4 روز قبل از تاریخ شروع دوره ها کتباً به خدمات اجتماعی و تعاون ارائه نمایند. بدیهی است درصورت عدم اقدام تا تاریخ تعیین شده نام متقاضی وارد رایانه خواهد شد و استفاده از سهمیه مربوطه در سالجاری به نام متقاضی ثبت و هزینه اقامت از حقوق وی کسر خواهد گردید.

  

                                                     خدمات اجتماعی و تعاون

                                                                                               اداره کل خدمات رفاهی و اجتماعی

تعداد امتیازات: (72) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (7932)
کد خبر: 48714
  • اطلاعیه نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهدمقس و مجتمع زیباکنار-تابستان95
جستجو
DnnForge - LatestArticles
قبل از انجام هر کاری شما باید تنظیمات ماژول را پیکربندی نمایید.