نقشه سایت

جمعه 23 آذر 1397  |   | ورود به سايت

اخبار مجتمع زیباکنار
04
مسابقات فوتبال مراکز سازمان در مجتمع زیباکنار برگزار شد
چکیده: 800x600 Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4 ...ادامه »
28
آغاز پروژه نصب پارکت واحدهای اقامتی مجموعه
چکیده: در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی امکانات اقامتی و پذیرایی و خدمات رسانی به همکاران سازمان و خانواده محترمشان، پس از تعویض یخچال ها، تلویزیون ها و فرش های قدیمی، تعویض کابینت ها و نصب پارکت در دستور کار قرار گرفت. همکاران محترم در دوره های نوروزی زیباکنار شاهد چهره جدیدی از مجموعه خواهند بود.    
21
آغاز دوره های پایان هفته پاییز و زمستان مجتمع زیباکنار
چکیده:  قابل توجه همکاران محترم سازمان جهت استفاده از دوره های پاییز و زمستان مجتمع زیباکنار که از سه شنبه تا جمعه هر هفته به شرط رسیدن به حد نصاب برگزار خواهد شد، به رفاه سازمان مراجعه نمایید. با تشکر
27
برنامه های فرهنگی، ورزشی و هنری مجتمع زیباکنار در تابستان 1397
چکیده:  ادامه »
07
تکمیل فاز اول باغ پرندگان در جزیره نیلوفرآبی مجموعه
چکیده: فاز اول احداث باغ پرندگان با بیش از 10 نوع پرنده با گونه های مختلف در جزیره نیلوفر آبی مجموعه پیش از شروع دوره های تابستانی 97 تکمیل شد با برنامه ریزی ها و تلاش های انجام شده موفق شدیم پیش از شروع دوره های تابستانی 97 فاز اول باغ پرندگان را در جزیره نیلوفر آبی مجموعه تکمیل کنیم تا ضمن زیباتر شدن مجموعه، همکاران محترم بتوانند به همراه خانواد...ادامه »
04
جدول تعرفه اقامت و پذیرایی دوره های میهمان پذیری تابستان 1397
چکیده:    بسمه تعالی      جدول تعرفه اقامت و پذیرایی مجموعه به تفکیک همراهان تحت تکفل و غیرتحت تکفل جهت اطلاع همکاران محترم قرار داده شده است.     لازم به ذکر است پذیرش کلیه کارکنان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که دارای کد پرسنلی 6 یا 8 رقمی هستند بصورت رفاهی بوده و پذیرش کارکنانی که دارای کد...ادامه »
11
اطلاعیه نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهدمقس و مجتمع زیباکنار-تابستان95
چکیده:    بسمه تعالی       با آغاز فصل گرماوتعطیلات تابستانی و همچنین پایان یافتن ماه بندگی خدا سفرهای زیارتی و سیاحتی نیز رونقی دوباره می گیرد. خدمات اجتماعی و تعاون نیز بر اساس وظایف محوله با یاری پروردگاروحسن نظر مدیران ارشد سازمانی تلاش بر ایجاد روزهای شاد و فرح بخش برای همکاران گرامی و خانواده محترمشان دار...ادامه »
27
برگزاری دوره های آموزشی گروه های تولید، فنی و عمومی سازمان در مجتمع زیباکنار
چکیده: مرکز آموزش شهید مطهری زیباکنار میزبان دوره های آموزشی تولید، فنی و عمومی...ادامه »
23
آغاز برگزاری دوره آموزشی مدیران فرستنده های تلویزیونی و اف ام تهران و مراکز استان ها در مجتمع زیباکنار
چکیده:     دوره آموزشی مدیران فرستنده های تلویزیونی و اف ام تهران و مراکز استان ها از امروز چهارشنبه مورخ 24  آذر ماه تا روز پنجشنبه 26 آذر در مجتمع آموزشی و رفاهی زیباکنار  برگزار می شود.ادامه »
19
 در مجتمع آموزشی ، فرهنگی و رفاهی زيباكنار :  هزار و هفتاد پرسشگر آماده تحقيق مي شوند
چکیده: ششمين گردهمايي پرسشگران و سومين نشست فرهنگ ياران رسانه ملي صبح امروز با پيام رئيس سازمان صدا و سيما در مجتمع آموزشی ، فرهنگی و رفاهی زيباكنار رشت آغاز شد .ادامه »
11
میزبانی از همکاران شاغل و بازنشسته در مجتمع زیباکنار در نیمه دوم سال
چکیده: مدیریت خدمات اجتماعی و تعاون اداره کل خدمات رفاهی و اجتماعی در پاییز و زمستان سال 94 پذیرای همکاران محترم و خانواده های گرامی شان در مجتمع اقامتی- تفریحی زیبا کنار است.ادامه »
09
تقارن دوره های بازنشستگی مهر 94 با عید غدیر خم روز عهد و پیمان و تجدید میثاق
چکیده: Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA ...ادامه »
04
دومین جشنواره کشوری حرکت دانشگاه پیام نور به میزبانی دانشگاه گیلان در مجتمع آموزشی ، فرهنگی و رفاهی زیباکنار
چکیده:  دومین جشنواره کشوری حرکت دانشگاه پیام نور به میزبانی دانشگاه گیلان صبح روز یکشنبه پنجم مهرماه سال 1394 در مجتمع آموزشی ، فرهنگی و رفاهی زیباکنار کار خود را آغاز کرد.  ادامه »
09
نهمین اردوی بسیج صداوسیما در زیباکنار
چکیده: رییس بسیج صداوسیما با اشاره به در راه بودن نهمین اردوی بسیج صداوسیما بیان کرد که این اردو با شعار «همدلی و هم‌زبانی؛ پویایی سازمانی» برگزار می شود.ادامه »
10
بازدید جناب آقای دکتر بهفر مدیر کل محترم خدمات رفاهی و اجتماعی رسانه ملی از مجتمع زیباکنار
چکیده: به گزارش واحد خبر زیباکنار جناب آقاي دکتر بهفر مديرکل محترم امور اجتماعي و رفاهي رسانه ملی روز چهارشنبه مورخ 1394/04/10بازديدي جامع از مجموعه زیباکنار پيش از آغاز دوره هاي تابستان 1394 داشتند.
31
بازدید ستاد سلامت دریای فرمانداری رشت از درمانگاه و اورژانس مجتمع جهت همکاری فی مابین
چکیده: گزارش تصویری از بازدید ستاد سلامت دریای فرمانداری رشت از درمانگاه و اورژانس مجتمع آموزشی فرهنگی و رفاهی زیباکنار جهت همکاری فی مابین در روز شنبه مورخه 1394/03/30      
20
 حکم انتصاب جناب آقای محمد مسعودیان فر به سمت مدیر مجتمع آموزشی، فرهنگی و رفاهی زیباکنار
چکیده:
08
گزارش تصویری برگزاری پانزدهمین اجلاس بین المللی اتاق های بازرگانی کشورهای حوزه خزر
چکیده: پانزدهمین اجلاس شورای بین المللی همکاری های تجاری اتاق های بازرگانی و صنعت کشورهای منطقه خزر روز چهارشنبه مصادف با 9 اردیبهشت سال 1394 به میزبانی منطقه آزاد انزلی در تالار جام جم و مرکز آموزش شهید مطهری مجتمع آموزشی و فرهنگی زیباکنار برگزار شد. سخنرانی آقای نجفی استاندار گیلان   سفیر ایران در جمهوری آذربایجان: وزارت خارجه با دیپ...ادامه »
29
مجتمع آموزشی و فرهنگی و رفاهی زیباکنار آماده برگزاری و اجرای همایش و اجلاس ها
چکیده:  
27
چکیده: Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA ...ادامه »
جستجو
DnnForge - LatestArticles
قبل از انجام هر کاری شما باید تنظیمات ماژول را پیکربندی نمایید.