برگزاری دوره آموزشی کارشناس- مجری رادیویی در مرکزهمدان
این دوره آموزشی با هدف ارتقای سطح دانایی، توانایی (مهارت)، نگرش فراگیران و حرکت به سوی بهبود و تعالی فردی، شغلی و سازمانی و با هدف آشنایی با ویژگی ها و توانمندی های کارشناس – مجریان موفق رادیویی از تاریخ 96/10/2 تا96/10/5 به مدت 32 ساعت در حال برگزاری می­باشد.

تدریس این دوره بر عهده آقای سیاوش عقدایی است.

شرکت‌کنندگان در این دوره گویندگان و مجریان در تمامی رده می‌باشند که  از مراکز چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه، قم و همدان به صورت منطقه‌ای در مرکز همدان در حال یادگیری می‌باشند

مجری و گوینده رادیو به عنوان اجرا کننده یک برنامه، خط اول تماس با شنوندگان یک شبکه محسوب می شود. با توسعه شبکه های رادیویی و برنامه سازی در حوزه های متفاوت، مجریان مختلفی به خصوص در نسل جوان پا به عرصه فعالیت گذاشتند که اغلب بدون گذراندن دوره آموزشی خاصی وارد این حرفه شده اند. توانایی مجری و میزان تاثیرگذاری آن در جلب مخاطب و توفیق برنامه و شبکه از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گرفته و ناتوانی و فقدان مهارت مجری در بیان، تبادل نظر، تفسیر و هدایت بحث ها و همچنین ضعف دانش و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل، لطمات بیشماری به کیفیت و محتوای برنامه رادیویی وارد خواهد کرد.

فراگیران باید بتوانند پس از پایان دوره آموزشی جایگاه مجری و تاثیر آن در جذابیت برنامه ها را شرح دهند،رویکرد محتوایی برنامه و اهداف آن را با تسلط و مهارت به مخاطب انتقال دهند، منابع آموزشی در دسترس را به درستی در برنامه استفاده کنند،مفهوم پادکست را توضیح دهند، چگونگی ارتباط میان اجرای موفق و انتخاب سبک زندگی را توصیف کنند، با استفاده از تکنیک های کاربردی، برنامه های رادیویی را با شیوه های جذاب گویندگی و اجرا نمایند و چند نمونه از خصوصیات و شاخص های مجریان موفق دنیا را تشریح کنند.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: شنبه 2 دی 1396