برگزاری دوره مجازی Windows,IT ویژه همکاران محترم معاونت صدا
اداره کل آموزش با همکاری آموزش معاونت توسعه و فناوری رسانه در نظر دارد، دوره آموزشیWindows,IT را برای همکاران معاونت صدا به شیوه مجازی برگزار کند.

 اداره کل آموزش با همکاری آموزش معاونت توسعه و فناوری رسانه در نظر دارد، دوره آموزشی Windows,ITرا برای کارکنان معاونت صدا به شیوه مجازی برگزار کند. همکارانی که اسامی آن‌ها وجود دارد، می‌بایست از تاریخ 2 تا 9 مرداد ماه از طریق سامانه آموزش مجازی به آدرس زیر ثبت نام کنند.

جهت ورود به سامانه آموزش مجازی اینجا را کلیک نمایید.

قابل ذکر است، نام کاربری و رمز ورود به سامانه آموزش مجازی به منظور ثبت نام و مشاهده دروس، نام کاربری ( نام کاربری به همراهirib.ir@ ) به عنوان مثال maleki@irib.ir  و رمز ورود همکاران به اینترنت سازمان است.

همکاران واجد شرایط و ثبت نام شده در این دوره فرصت دارند از تاریخ 10مرداد ماه تا 21شهریور ماه محتواهای این دوره را که به تدریج برای آنها بر روی سامانه آموزش مجازی بارگذاری خواهد شد، مشاهده و مطالعه بفرمایند.

قابل ذکر است زمان برگزاری آزمون پایانی دوره متعاقبا" اعلام خواهد شد.

به منظور پشتیبانی فنی می‎توانید با شماره تلفن 3993 سركار خانم یوسف زاده و به منظور پشتیبانی آموزشی باشماره تلفن7302سرکار خانم نوری تماس بگیرید.

لطفا به منظور اطلاعات بیشتر نسبت به ثبت نام و مشاهده دروس، فایل راهنمای ویدیویی را از اینجا دانلود کرده و مشاهده بفرمایید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 2 مرداد 1396