برگزاری دوره آموزش كاربري ميكسر ديجيتال صدا مدل lawozirkon
دوره آموزش كاربري ميكسر ديجيتال صدا مدل lawozirkon با هدف آشنایی فراگیران با میکسر LAWO به صورت کامل و امکان انجام برخی عیب یابی های سخت افزاری، درمرکز گلستان در حال برگزاری است.

میکسر LAWO ZIRKON هم اکنون در تعدادی از استودیوهای ضبط وپخش رادیویی وتلویزیونی نصب شده و در حال بهره برداری است. و لذا ازجمله ابزاری است که در فرایند تولید انواع برنامه های رادیویی وتلویزیونی کاربرد دارد.

این میکسر در رده میکسرهای دیجیتال پیشرفته قرار دارد ولذا عدم دانش کافی از امکانات و قابلیت های این دستگاه باعث عدم استفاده بهینه از آن شده و در نهایت افت کیفیت را به همراه دارد. با توجه به پیچیدگی های کاربری و پیکره بندی این دستگاه ، آموزش ضروری است.

این دوره آموزشی با شرکت مهندس فني– كمك مهندس صدا و تصوير و صدابردار از تاریخ 13الی 17آبان  به مدت 36ساعت، توسط مدرس دوره  آقای مهندس مصطفی تولایی اجرامی‏شود.

فراگیران در این دوره آموزشی با مباحث اجزای dellis و نحوه ی قرار گرفتن آن در پیکربندی ، کانفیگ تحت شبکه برای برقراری ارتباط میان اجزای میز میکسر ، ساختمان ميكسر ، سيم بندي داخل ميكسر و نصب ، معرفي و آشنايي با ماژول مرکزی، معرفی نرم افزار VISTOOL  و امکانات آن، معرفی نرم افزار ZIRKON، امکانات کاربری میکسرآشنا شدند.

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 16 آبان 1396