دوره مجازی Word ویژه متصدیان دفاتر و ویراستاران
اداره کل آموزش قصد دارد، برخی از مهارت های ICDL را به تدریج برای تعداد زیادی از همکارن به شیوه الکترونیکی برگزار کند. اولین دوره از مجموعه مهارت‎هایICDLدوره " واژه پرداز WORD" است که قرار است برای برخی از متصدیان دفاتر به شیوه مجازی برگزار شود.

اداره کل آموزش با همکاری معاونت توسعه و فن آوری رسانه در نظر دارد برخی از مهارت های ICDL را به تدریج برای تعداد زیادی از همکارن به شیوه الکترونیکی برگزار کند. اولین دوره از مجموعه مهارت‎هایICDLدوره " واژه پرداز WORD" است که قرار است برای متصدیان دفاتر و ویراستاران به شیوه مجازی برگزار شود. همکاران ميبايست تا تاریخ 30 خرداد ماه به منظور ثبت نام در این دوره به  سامانه آموزش مجازی مراجعه کنند. 

جهت ورود به سامانه آموزش مجازی اینجا را کلیک نمایید.

 

قابل ذکر است، نام کاربری و رمز ورود به سامانه آموزش مجازی به منظور ثبت نام و مشاهده دروس، نام کاربری  ( نام کاربری به همراهirib.ir@ ) به عنوان مثال maleki@irib.ir  و رمز ورود همکاران به اینترنت سازمان است.

این دوره از تاریخ 20خرداد ماه تا 28تیرماه به شیوه مجازي(ارایه محتوای الکترونیکی به صورت غیرهمزمان) برگزار می‎شود.نام کاربری و رمز ورود به سامانه آموزش مجازی به منظور ثبت نام و مشاهده دروس، نام کاربری و رمز ورود شما به اینترنت سازمان است. شما می‎توانید پس از ثبت نام محتواهای این دوره را به تدریج مشاهده و مطالعه کنید.این دوره دارای آزمون می‎باشد و تاریخ آن متعاقبا اعلام خواهد شد. لطفا به منظور اطلاعات بیشتر نسبت به ثبت نام و مشاهده دروس فایل راهنمای ویدیویی را مشاهده بفرمایید.به منظور پشتیبانی فنی می‎توانید با شماره تلفن 3993 سرکار خانم یوسف زاده و به منظور پشتیبانی آموزشی با شماره داخلی 7302 تماس بگیرید.  

لطفا به منظور اطلاعات بیشتر نسبت به ثبت نام و مشاهده دروس، فایل راهنمای ویدیویی را از اینجا دانلود کرده و مشاهده بفرمایید.

X

تاریخ انتشار: سه شنبه 16 خرداد 1396