برگزاریکارگاه آموزشی کاربرد و اصول مهندسی نرم­ افزار و سخت ­افزار میکسرONAIR2000 در مرکز مهاباد
کارگاه آموزشی کاربرد و اصول مهندسی نرم­افزار و سخت­افزار میکسر ONAIR2000 با هدف آشنایی، تشخیص و عیب ­یابی میکسرهای ONAIR2000 ویژه مهندس فنی، کمک مهندس صدا و تصویر، تکنسین صدا و تصویر و صدابردار از تاریخ 23 تا 97/5/25 به مدت 25 ساعت با حضور مدرس کارگاه آقای جلال نظری در مرکز مهاباد در حال برگزاری است.

      از آنجایی که میز میکسرهای ONAIR2000از مهمترین میکسرهای موجود در سازمان می­باشند که علاوه بر ارائه صدایی با کیفیت بالا، امکانات بهتری نسبت به میکسرهای دیگر در اختیار کاربران خود قرار می­دهند. و با توجه به اینکه این میکسرهادارای استانداردهای مطلوب می­باشند بنابراین امکان به وجود آمدن اشکال تا مدت زمان طولانی برای آنها پیش نمی­آید که ممکن است مهندسین و کمک مهندسین به دلیل گذشت زمان در شرایط ویژه قادر به عیب­یابی و تعمیر آن نباشند لذا آموزش به منظور یادآوری و نیز حضور افراد تازه وارد در این حوزه لازم و ضروری می­باشد.  

    فراگیران در این کارگاه با مباحثِ مفاهیم صدای آنالوگ، مفاهیم صدای دیجیتال، آشنایی با تجهیزات صوتی پخش، کاربری میکسر ONAIR2000، تنظیمات نرم ­افزاری این میکسرها(CONFIG) و ارتباطات و سخت ­افزار در این میکسرها آشنا می­شوند.

پیوستها

تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 مرداد 1397