برگزاری دوره آموزش كاربري ميكسر ديجيتال صدا مدل lawozirkon
دوره آموزش كاربري ميكسر ديجيتال صدا مدل lawozirkon با هدف آشنایی فراگیران با میکسر LAWOبه صورت کامل و امکان انجام برخی عیب یابی های سخت افزاری، درمرکز اراک در حال برگزاری است.

میکسر LAWOZIRKONهم اکنون در تعدادی از استودیوهای ضبط وپخش رادیویی وتلویزیونی نصب شده و در حال بهره برداری است. و لذا ازجمله ابزاری است که در فرایند تولید انواع برنامه های رادیویی وتلویزیونی کاربرد دارد.این میکسر در رده میکسرهای دیجیتال پیشرفته قرار دارد ولذا عدم دانش کافی از امکانات و قابلیت های این دستگاه باعث عدم استفاده بهینه از آن شده و در نهایت افت کیفیت را به همراه دارد. با توجه به پیچیدگی های کاربری و پیکره بندی این دستگاه، آموزش ضروری است.

این دوره آموزشی با شرکت مهندسین فني، كمك مهندسین صدا ، تصوير برداران و صدابرداراناز تاریخ 24الی 27تیرماه  به مدت 36ساعت توسط مدرس دوره  آقای مهندس مصطفی تولایی اجرامی شود.

فراگیران در این دوره آموزشی با مباحث ساختمانميكسر، سيم بندي داخل ميكسر و نصب، معرفي وآشنايي باماژول مرکزی، معرفی نرم افزارVISTOOL  و امکانات آن، معرفی نرم افزار ZIRKON وامکانات کاربری میکسرآشنا  می شوند.

پیوستها

تاریخ انتشار: یکشنبه 25 تیر 1396