برگزاری دوره آموزشی متمرکز«آشنایی با سازمان رسانه‌ای و ساختار و تشکیلات صدا و سیما» در مرکز آذربایجان شرقی
دوره آموزشی آشنایی با سازمان رسانه‌ای و ساختار و تشکیلات صدا و سیما با هدف آشنایی فراگیران با ساختار و تشکیلات سازماني، درك روابط درون و برون سازماني صدا و سيما، جايگاه مشاغل و ارتباط آن‌ها و همچنین ارتقاء سطح کارایی و توسعه توانمندی‌های نیروی انسانی ازتاریخ 97/5/23 تا 97/5/24 به مدت 12 ساعت در مرکز آذربایجان شرقی در حال برگزاری می‌باشد.

در این دوره آموزشی تعداد 25 نفر از کارکنان جدیدالاستخدام در حوزه‌های مختلف شغلی از 11 مرکز سازمان حضور دارند و محتوای آموزشی آن توسط آقای مجتبی ایزدی تدریس می‌شود.

آموزش اثربخش کارکنان را به عنوان موثرترین راه هم سازی با تغییرات در سازمان ها می‌دانند و هر زمان که این جریان متوقف یا کند شود اثرات ناخوشایندی بر عملکرد سازمانی خواهد داشت. بنابراین شناخت مناسب نسبت به نقش و کارکردهای رسانه ملی و ساختار و تشکیلات سازمان صدا و سیما موجب ارتقای سطح کارایی و توسعه توانمندی های  نیروی انسانی ورشد و توسعه دانش و نیز بهبود مهارت‌هاي شغلي و حرفه‌اي کارکنان خواهد شد.

 فراگیران در این دوره آموزشی با مباحثی نظیر: آشنایی با سازمان رسانه­ ای صدا و سیما، آشنایی با ساختار و تشکیلات رسانه ملی ، ساختار و تشکیلات سازمان صدا و سیما از گذشته تاکنون آشنا می­شوند.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 مرداد 1397