اعلام نتایج مرحله دوم آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی
نتایج مرحله دوم آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در سال 1397 از طریق پرونده آموزشی اعلام شد.

بر اساس اعلام مدیریت ارتباطات آموزشی نتایج این آزمون‌ها که از تاریخ 10 الی 14 آذر سال جاری در 36 حوزه امتحانی در تهران و مراکز برگزار شده بود، از طریق «پرونده آموزشی» قابل‌مشاهده است. همکاران محترم برای مشاهده نتیجه آزمون خود باید به سایت پرونده شخصی (قسمت پرونده آموزشی) مراجعه کنند.

حدنصاب نمره قبولی بر اساس «آیین‌نامه آزمون فارسی و زبان‌های خارجی» برای آزمون زبان عربی 52 و برای آزمون‌های زبان فارسی و انگلیسی بر اساس عنوان و رده شغلی تعیین‌شده است.

تمام گزارش‌های که در طول مدت برگزاری آزمون از همه حوزه‌های محل برگزاری در رابطه با سؤالات دریافت شده بود، توسط تیم کارشناسی و طراحان سؤال مورد بررسی دقیق قرار گرفت. همچنین همه گزارش‌هایی که در رابطه با موارد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آزمون از حوزه‌های مختلف دریافت شده بود به دقت مورد رسیدگی قرار گرفت.

همکاران گرامی در صورتی که درخواست بررسی مجدد نتیجه اعلام‌شده را دارند لازم است درخواست خود را حداکثر تا سه روز بعد از اعلام نتایج ( جمعه 97/9/23) صرفاً از طریق پرونده آموزشی ثبت نمایند.

اطلاعات همکارانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده‌اند در در اواخر آذر ماه به اداره کل منابع انسانی اعلام می‌شود تا در احکام حقوقی آن‌ها اعمال شود.

مرحله بعدی آزمون‌های زبان فارسی، انگلیسی و عربی در اردیبهشت ماه 1398 برگزار خواهد شد. جزئیات برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً به اطلاع همکاران محترم  خواهد رسید.

در پایان نفرات برتر هر آزمون به شرح زیر اعلام می‌شوند:

 

آزمون

نفرات برتر

محل خدمت

فارسی

پیمان باقری پور

مرکز کهکیلویه و بویر احمد

طاهره راستی پیشه

معاونت صدا

محمد مطلبی

مرکز قم

انگلیسی

ابراهیم درخشنده

مرکز مهاباد

محسن جلیلی باله

معاونت سیاسی

محمد وکیلی

معاونت سیاسی

عربی

علیرضا اله بخش

معاونت سياسی

سید محمد مسعودی

معاونت سیاسی

امیر تاجیک

معاونت برون مرزي

تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 آذر 1397