حمایت معاون امور استان‌ها از فعالیت‌های آموزشی
در راستای استمرار فعالیت‌های آموزشی در مراکز استان‌ها، جلسه همفکری و تبادل نظر، با حضور معاون امور استان‌ها، اعضای شورای مدیران این معاونت و مدیران اداره کل آموزش برگزار شد.

      معاون امور استان‌ها در این جلسه ضمن تقدیر از مدیر کل و همکاران اداره کل آموزش، فعالیت‌های آموزشی مراکز در سال‌های اخیر را مثبت و تاثیرگذار ارزیابی و بر حمایت همه جانبه از این فعالیت‌ها تاکید کردند.

     دکتر دارابی ضمن تبیین اهمیت نقش و جایگاه شبکه‌های استانی، توانمندی نیروی انسانی مراکز را پیشران قدرتمند در تعالی و ارتقای حرکت رسانه دانستند و افزودند: توانمندی همکاران تلاشگر مراکز صدا و سیما و ارتقای دانش و تخصص آنها از طریق آموزش علوم و فناوری‌های روز رسانه قابل تحقق و دستیابی است و پویایی و بالندگی رسانه را به همراه دارد.

     دکتر دارابی داشتن رویکرد آینده پژوهانه در آموزش را ضروری دانستند و بر ضرورت ارائه آموزش‌هایی با موضوعات معرفتی و عقیدتی و تاریخ معاصر ایران و جهان و همچنین آموزش‌های کاربردی تاکید کردند.

     در ابتدای این جلسه مدیر کل آموزش سازمان ضمن اهمیت فرایند علمی آموزش در مراکز استان‌ها بر ضرورت به کار‌گیری آموخته‌های فراگیران تاکید کردند. دکتر حاجی سیاری با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در رابطه با تدوین آیین‌نامه آموزشی سازمان و شناسنامه آموزشی مشاغل، اهمیت و تاثیر مثبت آن را بر آموزش کارکنان مراکز تشریح کردند.

     در بخشی از این جلسه، گزارش فرایند آموزشی مراکز استان‌ها توسط مدیران اداره کل آموزش ارائه شد و اعضای شورای مدیران معاونت، دیدگاه‌های خود را در رابطه با فعالیت‌های آموزشی بیان کردند.

     در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های اداره کل آموزش سازمان در برگزاری دوره‌های آموزشی مراکز استان‌ها، قدردانی شد.

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 17 تیر 1399