برگزاری کارگاه آموزشی « پاورپوینت پیشرفته » در مرکز آموزشی امام رضا (ع)
کارگاه آموزشی پاورپوینت پیشرفتهاز تاریخ 97/10/10 تا 97/11/1 به مدت 20 ساعت ( هفته‌ای دو روز) در مرکز آموزشی امام رضا (ع) درحال برگزاری می‌باشد، هدف از برگزاری این کارگاه دست­یابی فراگیران به مهارت تکنیک‌های ارائه مطلب با کمک این نرم افزار در زمینه های مختلف می‌باشد.

 در این کارگاه آموزشی تعداد 18 نفر از کارکنان شاغل در معاونت سیما، سیاسی، فنی و اداره کل آموزش سازمان حضور دارند و محتوای آموزشی آن توسط سرکار خانمطاهری ارائه می‌شود.

پرزنتیشن PRESENTATION  یا ارائه مطلب یکی از ضروری ترین مهارت‌های مورد نیاز عصر حاضر به شمار می‌رود که مجهز بودن به آن، یکی از عوامل کلیدی موفقیت و پیشرفت در دنیای سراسر رقابت امروز می‌باشد.ارائه مطلب یا پرزنتیشن به کمک ابزارهای چند رسانه ای مانند صفحه نمایش و با استفاده از امکانات صوتی و تصویری، انواع ویدیو، موسیقی، تصویر و ... انجام می گیرد. با توجه به اهمیت این موضوع تمامی کسانی که در حوزه آموزش وظیفه‌ای دارند برای ارتباط موثر با مخاطبین باید بتوانند امکانات متنوع این نرم افزار را به کار گیرند تا یک ارائه    حرفه ای و اثر بخش را تولید نمایند.با کمک این نرم افزار می توان چکیده ای از مطالب خود را در قالب انیمیشن و افکت های گرافیکی در پاورپوینت ارائه نمود، پاورپوینت دستیار خوبی در کنفرانس ها و سخنرانی ها می باشد.

فراگیران در این کارگاه آموزشی با مباحثی نظیر:مفاهيم پايه، مديريت فايل، ايجاد انواع اسلايد، دستورات پيشرفته، چاپ و امکانات ویژه آشنا می‌شوند.

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 دی 1397