برگزاری کارگاه آموزشی « مدیریت دانش متمرکز با تاکید بر تشکیل انجمن­ های حرفه­ای(COP)» در مجتمع آموزشی، فرهنگی و رفاهی زیباکنار
کارگاه آموزشی مدیریت دانش با تاکید بر تشکیل انجمن ­های حرفه­ای CoP با هدف تخصصی تشکیل انجمن‌های حرف ه­ای مدیران پخش صدا و برقراری ارتباط ارگانیک بین مدیران سازمان به منظور تبادل اطلاعات، تجربیات و حل مسائل مشترک طراحی و در مجتمع آموزشی، فرهنگی و رفاهی زیباکنار برگزار شد.

 این کارگاه آموزشی با حضور 30 نفر از مدیران پخش صدای مراکز استان‌ها در تاریخ 97/8/24 تا 97/8/25 به مدت 8 ساعت اجرا شد و محتوای آموزشی آن توسط آقای دکتر کوروش مفاخری تدریس شد.

تشکیل انجمن­ های حرفه­ای مدیران در هر پست سازمانی به منظور رصد تجربه‌ها و بررسی آن با نگاه بهبود؛ لزوم ایجاد یک سامانه ملی برای ثبت و انتقال تجربه بین مدیران؛ ضرورت ایجاد شبکه مدیریت دانش برای به اشتراک ­گذاری دانش و اطلاعات مدیران سازمان می­باشد. ایجاد ارتباط ارگانیک بین مدیران سازمان صدا وسیما در هر پست سازمانی سبب استفاده کردن ایشان از تجربیات یکدیگر و به اشتراک گذاشتن مسائل برای همفکری حل مسائل کاری و حرفه­ای شده است. یک ارتباط مستدام، منظم و هدفمند برای نیل به این هدف و متعاقب آن حل مسائل سازمانی بسیار کمک خواهد کرد.

  فراگیران دراین کارگاه با مباحثی نظیر: چیستی دانش، انواع دانش، مدیریت دانش، تاریخچه انجمن­ های کاری (COP)،  ابعاد انجمن­ های کاری، منافع انجمن ­های کاری، تفاوت انجمن­ های کاری با کار تیمی، بایسته­ های یک انجمن کاری و تشکیل یک انجمن کاری و تدوین اهداف و سیاست‌ها آشنا شدند.    

پیوستها

تاریخ انتشار: دوشنبه 28 آبان 1397