نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار تابستان1398 نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار تابستان1398
نحوه استفاده از امکانات زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار تابستان1398

ضمن عرض تبریک به مناسبت در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان و با عنایت به آغاز  فصل تابستان ، امور اجتماعی و تعاون در نظر دارد همچون سنوات گذشته نسبت به برگزاری دوره های تابستانی زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار برای کارکنان گرامی و خانواده محترمشان اقدام نماید .

شرایط کلی ثبت نام :

1-همکاران محترم دارای شماره کارمندی می توانند برای ثبت نام دوره های تابستانی به پایگاه  اطلاع رسانی معاونت منابع مالی وسرمایه انسانی به آدرسhttp://office.irib.ir وhttp://www.iriboffice.ir مراجعه نمایند.

جدول زمان بندی ثبت نام دوره های تابستان98

مراحل ثبت نام

تاریخ

آغاز ثبت نام

پنجشنبه                                                                   98/01/29

پایان مهلت ثبت نام برای زائر سرای مشهدمقدس

یکشنبه                                                                    98/02/29

اعلام نتایج پذیرفته شدگان زائرسرای مشهد مقدس

چهارشنبه                                                                 98/03/01

پایان مهلت ثبت نام برای زیباکنار

دو شنبه                                                                  98/03/06

اعلام نتایج پذیرفته شدگان زیباکنار

پنجشنبه                                                                  98/03/09

 2- با توجه به جدول زمانبندی فوق امکان ثبت درخواست استفاده از مجتمع زیباکنار برای همکارانی که جزء پذیرفته شدگان زائرسرای مشهد مقدس قرار نگرفته اند در فاصله زمانی 98/03/01 تا 98/03/06مقدور خواهد بود.

 3- برای استفاده بهتر از امکانات موجود به همکاران محترم پیشنهاد می شود در انتخاب های مورد نظر خود نخستین دوره های تابستانی را نیز انتخاب نمایند، بررسی ثبت نام های سالهای گذشته نشان داده است تقاضای استفاده از دوره های نخستین کمتر از سایر دوره ها بوده است و این موضوع موجب می شود احتمال بیشتری در پذیرش درخواست ها وجود داشته باشد .

همچنین پیشنهاد می شود همکاران گرامی نسبت به انتخاب برج های فجر و نصر نیز مبادرت نمایند . مشاهده شده است که افراد با امتیاز بدست آمده کمتر نسبت به سایرین، صرفاً به دلیل ثبت تقاضای استفاده از واحدهایی چون 2 تخته یا 3 تخته فجر و نصر موفق به استفاده از امکانات مجتمع زیباکناردرتابستان شده اند و همکارانی با وجود دارا بودن امتیاز بالاتر به علت انتخاب واحدهای پرتقاضا به دلیل رقابت امتیازی از پذیرفته شدن در مجتمع زیباکنار بازمانده اند.

* نکته: تاکید می شود امتیازات دریافتی تابعـی از سنوات خدمتـی همکاران در سازمـان، استفاده از مجتمع های اقامتی و آخرین بار استفاده از مجتمع اقامتی مورد درخواست می باشد. بدیهی است همکاران رسمی و بازنشسته در اولویت استفاده قرار دارند.

4- بعد از اعلام نتایج قطعی ثبت نام، همکاران محترم می بایست نسبت به چاپ معرفی نامه پذیرش زائر سرای مشهد مقدس و مجتمع های اقامتی زیباکنار از طریق پرونده شخصی ( قسمت چاپ معرفی نامه مراکز سیاحتی و زیارتی ) اقدام نمایند.

زائرسرای مشهدمقدس و مجتمع زیباکنار از پذیرفتن همکارانی که فاقد معرفی نامه  می باشند معذور خواهند بود.

5- هزینه پذیرایی و اقامت در زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار به صورت نقدی در محل دریافت خواهد شد.

6- پس از انجام ثبت نام، رایانه کد رهگیری را اعلام می­کند که نگهداری این کد تا پایان مراحل ثبت نام قطعی توسط کاربر الزامی است.

 7- استفاده از خدمات اقامتگاه های مذکور صرفاً مخصوص کارمندان محترم و افراد تحت تکفل آنان بوده و همراه بردن بستگان دیگر مطلقاً ممنوع می باشد .  بدیهی است در صورت عدم رعایت این امر مسئولیت آن به عهده خود افراد می باشد. به منظور حسن اجرای موضوع فوق همراه داشتن شناسنامه همه همراهان در هنگام ورود به اقامتگاه ها الزامی است. 

 8-  همچون سالهای گذشته امکانات رفت و برگشت از تهران برای زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار فراهم می باشد . متقاضیان پس از دريافت معرفی نامه برای دریافت بلیت اتوبوس به امور اجتماعی و تعاون مراجعه نمایند.

 * فروش بليط اتوبوس از زمان اعلام نتایج دوره ها در روزهای اداری و صرفاً از طریق دستگاه کارت خوان انجام خواهد شد.

  * زمان حرکت اتوبوسهای زائرسرای مشهد مقدس رأس ساعت 23 شب قبل از شروع  دوره و زمان حرکت اتوبوسهای مجتمع  زیباکنار رأس ساعت 9 صبح روز اول هر دوره از محل پارکینگ بلال سازمان می باشد . 

  9- متقاضیان می توانند انصراف خود را حداکثر 72 ساعت  قبل از تاریخ شروع دوره­ها صرفاً از طریق پرونده شخصی اعلام نمایند . بدیهی است درصورت عدم اقدام تا تاریخ تعیین شده نام متقاضی وارد رایانه خواهد شد و استفاده از سهمیه مربوطه در سالجاری به نام متقاضی ثبت می گردد .

 10-مجتمع های اقامتی مشهد مقدس و زیباکنار از پذیرش افراد مجرد ، به هر نحو معذور می باشند .

 11- از پذیرش افرادی که شئونات اسلامی را رعایت ننمایند خودداری بعمل می آید .

                                                                                                           

                                                                                                                                                           اداره کل امور اجتماعی و رفاهی

                                                                                                                                                               امور اجتماعی و تعاون

پیوستها

تاریخ انتشار: دوشنبه 2 اردیبهشت 1398