خدمات مجتمع پذیرایی ملاصدرا در رستورانهای جام جم یکساله شد خدمات مجتمع پذیرایی ملاصدرا در رستورانهای جام جم یکساله شد
تلاش مدیران ارشد را با خوب کار کردن ارج نهیم.

به مناسبت یکسالگی طبخ و توزیع غذا در رستورانهای جام جم توسط مجتمع پذیرایی ملاصدرا، مراسم تقدیر و قدردانی از کارکنان زحمت کش مجموعه های پذیرایی سازمان با حضور معاون منابع مالی و سرمایه انسانی، مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی و جمعی از مدیران کل ، مدیران ، و زحمت کشان مجموعه رستورانهای سازمان برگزار گردید.

سبحانی مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی گفت: در طول 2 سال گذشته کلیه رستورانهای جام جم با حمایت های بی دریغ مهندس شهریاری بازسازی و تجهیزات پخت غذا نیز به طور کامل صنعتی گردیده است که جادارد از اداره کل بازرگانی ، اداره کل امور کالا ، اداره کل ساختمان و تأسیسات ، ذیحسابی ، بودجه به واسطه همکاری های ارزشمندشان تقدیر و تشکر کنیم. در ادامه ایشان با تشکر از همه پرسنل زحمت کش رستورانها آنها را به تداوم ارائه خدمات مطلوب دعوت کرده و تلاش در نگهداری از تجهیزات آشپزخانه و رستورانها را خواستارشدند.

در ادامه این مراسم معاون منابع مالی و سرمایه انسانی ضمن تشکر و خدا قوت به همه همکاران و دست اندرکاران پخت و پذیرایی، سپردن وظایف طبخ و توزیع غذای سازمان به مجتمع پذیرایی ملاصدرا را یکی از کارهای مثبت و مهم ارزیابی کرده و اظهار داشتند: در این یکسال با توجه به نوسانات قیمت کالاهای اساسی ضمن حفظ کیفیت غذای ارائه شده نرخ خرید نیز برای کارکنان عزیز رسانه ملی تقریباً ثابت مانده است. ایشان کارکنان سازمان را سرمایه های رسانه ملی برشمرده و خدمت به آنها را از فضایل انسانی و دارای ثواب الهی دانستند. در پایان این مراسم از برخی از کارکنان و ناظرین رستورانهای جام جم تقدیر شد.

در 2 سال اخیر آشپزخانه و رستورانهای ساختمان شیشه ایی طبق آیین نامه نظام ایمنی غذا از نو ساخته شد ، رستوران سبز اسید شویی ، رنگ آمیزی و به تجهیزات صنعتی مجهز شد ، رستوران پخش جدید پس از اسید شویی و رنگ آمیزی و تعمیرات اساسی به تجهیزات پخت صنعتی مجهز شد، رستوران اداری کاملا بازسازی و مجهز به تجهیزات پخت آشپزخانه ایی روز شد و عملیات ساخت آشپزخانه برای طبخ غذای گرم برای این رستوران همچنان ادامه دارد...

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 4 دی 1397