افتتاح لابی زائر سرای قم افتتاح لابی زائر سرای قم
افتتاح لابی زائر سرای قم

لابی جدید زائر سرای قم به همراه چندین پروژه دیگر توسط مدیرکل امور اجتماعی ورفاهی سازمان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره کل امور اجتماعی و رفاهی در این مراسم که قندچی مدیر کل ساختمان و تاسیسات، سرتیپی مدیرکل منابع انسانی وسیفی ذیحساب طرح های عمرانی نیز حضور داشتند ، از لابی جدید زائر سراء قم که در مدت کمتر از 4 ماه با مشارکت و مساعدت معاونت توسعه و فناوری رسانه احداث شد بهره برداری گردید.

علاوه بر ساخت لابی که موجب ایجاد فضای دلنشین ودرشان زائرین حضرت معصومه (سلام علیها) شده است از سیستم های گرمایشی ، سرمایشی ، آسانسور،درب های جدید و تجهیزات هتلینگ که در چند ماه اخیر توسط اداره کل رفاه اجرا ونصب شده بودند نیز بهره برداری شد. باتوجه به نیاز افزایش ظرفیت برق زائرسرا پس ازپیگیری های مکرر برق 300 آمپرجدید برای مجتمع خریداری ومورد بهره برداری قرار گرفت.

دراین مراسم  سبحانی مدیرکل اموراجتماعی ورفاهی ضمن قدردانی از معاون منابع مالی وسرمایه انسانی  ومعاون توسعه وفناوری رسانه به خاطرتوجه ویژه به مسائل رفاهی کارکنان با اهدای لوح سپاس از آقای مهندس هنر دوست بعنوان مجری پروژه نیز تقدیر و تشکر نمودند.

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 11 مهر 1396