دوره های نوروز 1399 زائرسرای مشهدمقدس و مجتمع زیباکنار دوره های نوروز 1399 زائرسرای مشهدمقدس و مجتمع زیباکنار
پذیرش در مجتمع های مشهد مقدس و زیباکنار صرفاً بصورت خانوادگی بوده و از پذیرفتن همکاران مجرد و تنها و فاقد معرفی نامه معذور خواهند بود.

با استعانت و یاری خداوند متعال ، اداره کل امور اجتماعی و رفاهی افتخار دارد در نوروز 1399 نیز همچون سالهای گذشته پذیرای همکاران و خانواده محترمشان در زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار باشد .

به این وسیله اطلاعات مربوط به مراحل ثبت نام زائرسرای مشهدمقدس و مجتمع زیباکنار را به آگاهی می رساند:

شرایط  کلی ثبت نام :

همکاران محترم دارای شماره کارمندی می توانند جهت ثبت نام دوره های نوروزی به پایگاه  اطلاع رسانی معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی به آدرسhttp://office.irib.ir وhttp://www.iriboffice.ir مراجعه نمایند.

* به همکاران محترم توصیه می شود که تعداد اولویت­های انتخابی خود را به حداکثر برسانند.

* سیستم به نحوی طراحی شده است که اولویت با کسانی است که تا کنون از این امکانات استفاده نکرده و یا زمان بیشتری از استفاده قبلی آنان گذشته باشد .

 

                                    جدول زمان بندی ثبت نام دوره های نوروز99

 

مراحل ثبت نام

تاریخ

آغاز ثبت نام

یکشنبه                                98/10/01

پایان مهلت ثبت نام برای مشهد مقدس

سه شنبه                              98/11/15

اعلام نتایج پذیرفته شدگان زائرسرای مشهد مقدس

یکشنبه                               98/11/20

پایان مهلت ثبت نام برای زیباکنار

چهارشنبه                            98/12/14

اعلام نتایج پذیرفته شدگان زیباکنار

سه شنبه                            98/12/20

 

با توجه به جدول زمانبندی فوق امکان ثبت درخواست استفاده از مجتمع زیباکنار برای همکارانی که جزء پذیرفته شدگان زائرسرای مشهد مقدس قرار نگرفته اند در فاصله زمانی 98/11/20 تا 98/12/14 مقدور خواهد بود .

* پیشنهاد می شود همکاران گرامی نسبت به انتخاب برج های فجر و نصر نیز مبادرت نمایند . مشاهده شده است که افراد با امتیاز بدست آمده کمتر نسبت به سایرین، صرفاً به دلیل ثبت تقاضای استفاده از واحدهایی چون 2 تخته یا 3 تخته فجر و نصر موفق به استفاده از امکانات مجتمع زیباکناردرنوروز شده اند و همکارانی با وجود دارا بودن امتیاز بالاتر به علت انتخاب واحدهای پرتقاضا به دلیل رقابت امتیازی از پذیرفته شدن در مجتمع زیباکنار بازمانده اند.

نکته: ثبت نام جهت دوره اول زیباکنار فقط در مجتمع های فجر و نصر امکانپذیر می باشد .

نکته: تاکیـد می شود امتیازات دریافتی تابعی از سنوات خدمتـی همکـاران در سازمـان ، آخرین بار استفاده از مجتمع اقامتی و تعدد استفاده از مجتمع های اقامتی مورد درخواست می باشد. بدیهی است همکاران رسمی و بازنشسته در اولویت استفاده قرار دارند.

متقاضیانی که از تاریخ 96/01/17 از زائرسرای  مشهد مقدس استفاده نکرده باشند مجاز به ثبت نام می باشند

متقاضیانی که از تاریخ 97/12/28  از مجتمع زیباکنار استفاده نکرده باشند مجاز به ثبت نام می باشند .

بعد از اعلام نتایج قطعی ثبت نام، همکاران محترم می بایست نسبت به اخذ معرفی نامه مشهد مقدس یا مجتمع اقامتی زیباکنارصرفاً از طریق پرونده شخصی اقدام نمایند.

* لازم به ذکر است که بازنشستگان محترم ، همکاران ارجمند شاغل در تهران و سایر مراکز صدا و سیما برای دریافت معرفی نامه پذیرش خود صرفاً با مراجعه به پرونده شخصی در سایت معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی اقدام نمایند .

پذیرش در مجتمع های مشهد مقدس  و زیباکنار صرفاً بصورت خانوادگی بوده و از پذیرفتن همکاران مجرد و تنها و فاقد معرفی نامه معذور خواهند بود.

* پس از انجام ثبت نام، رایانه کد رهگیری را اعلام می­کند که نگهداری این کد تا پایان مراحل ثبت نام قطعی توسط کاربر الزامی است.

مسئولیت پیگیری مراحل ثبت نام تا دریافت معرفی نامه به عهده فرد متقاضی می باشد .

* همچون سالهای گذشته امکانات رفت و برگشت از تهران برای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار فراهم می باشد . متقاضیان پس از دريافت معرفی نامه برای دریافت بلیت اتوبوس از ساعت 9 تا 12  به امور اجتماعی و تعاون مراجعه نمایند.

  * فروش بليط اتوبوس از تاريخ اعلام نتایج فقط از ساعت 9 تا 12روزهای اداری و صرفاً از طریق دستگاه کارت خوان انجام خواهد شد.

* زمان حرکت اتوبوسهای زائرسرای مشهد مقدس رأس ساعت 23 شب قبل از شروع  دوره و زمان حرکت اتوبوسهای مجتمع  زیباکنار رأس ساعت 9 صبح روز اول هر دوره از محل پارکینگ بلال سازمان می باشد .

* استفاده از خدمات اقامتگاه های مذکور صرفاً مخصوص کارمندان محترم و افراد تحت تکفل قانونی آنان ، ( تعداد مندرج در معرفینامه ) می باشد . مجتمع های مذکور از پذیرش افراد غیر تحت تکفل معذور می باشند و اموراجتماعی هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. به منظور حسن اجرای موضوع فوق همراه داشتن شناسنامه تمامی همراهان در هنگام ورود به اقامتگاه ها ضروری می باشد.

* هزینه پذیرایی و اقامت در زائرسرای مشهد مقدس و مجتمع زیباکنار در همان محل (واحد پذیرش) محاسبه و دریافت خواهد شد.

* متقاضیان می توانند انصراف خود را تا 72 ساعت قبل از شروع دوره درتهران و مراکز از طریق پرونده شخصی در پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی اعلام نمایند . بدیهی است درصورت عدم اقدام تا مهلت تعیین شده دوره مذکور ، به عنوان سهمیه استفاده شده در سالجاری به نام متقاضی ثبت خواهد گردید .

 

                                                                                                                       اداره کل امور اجتماعی و رفاهی

                                                                                                                            امور اجتماعی و تعاون

 

 

 

 

 

پیوستها

تاریخ انتشار: شنبه 23 آذر 1398