رستوران ساختمان اداری پس از بازسازی و نوسازی بصورت رسمی افتتاح شد. رستوران ساختمان اداری پس از بازسازی و نوسازی بصورت رسمی افتتاح شد.
یکشنبه سی ام دی ماه 97 در طلیعه ماه بهمن، رستوران جدید ساختمان اداری با حضور معاون محترم منابع مالی و سرمایه انسانی و جمعی از مدیران این معاونت افتتاح شد.

 

 

  یکشنبه سی ام دی ماه 97 در طلیعه ماه بهمن، رستوران جدید ساختمان اداری با حضور معاون محترم منابع مالی و سرمایه انسانی و جمعی از مدیران این معاونت افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم سبحانی مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی گزارش کوتاهی از روند بازسازی و تجهیز رستوران ساختمان اداری ارائه کرده و اظهار داشت: طبق دستور جناب آقای مهندس شهریاری بحث تغذیه سالم  و رفاه همکاران سازمان به عنوان سرمایه های انسانی در اولویت کارهای این اداره کل بوده و طی 2 سال گذشته تمامی رستورانهای سایت جام جم  به طورکلی بازسازی و تجهیز شده است.

در ادامه شهریاری با عرض تسلیت بمناسبت شهادت حضرت زهرا (س) با اشاره به سیره زندگی  آن حضرت  و امیرالمومنین علی(ع) نیکی کردن و خدمت به خلق خدا به عنوان یک عمل پسندیده یادآوری کرد و افزود: نیروی انسانی در یک سازمان سرمایه های ارزشمند آن نهاد تلقی می شوند از اینرو می بایست به نحو احسنت از این سرمایه ها محافظت کرد.

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی افزود: طبق سیاست های اصلی سازمان اولویت های اصلی این معاونت در جهت  پاسداشت زحمات همکاران گرانقدر در چند محور خلاصه می شود که ارائه بموقع حقوق، سلامت و بهداشت و امور رفاهی کارکنان از جمله این اولویت هاست. از اینرو اقدامات این معاونت در ذیل این سیاست ها برنامه ریزی و اجرا می شود.

شهریاری با اشاره به وضعیت کنونی کشور و سازمان از لحاظ اقتصادی و مالی افزود:واریز به موقع حقوق پرسنل سازمان که قریب به 58000 نفر را شامل شاغلین و بازنشستگان می شود کاری بزرگ و حائز اهمیت است که با تلاش همه دست اندرکاران و مسئولین سازمان این امر محقق می شود. ایشان در بحث رفاهی پرسنل با اشاره به تجهیز و بروز رسانی اماکن، ابنیه و مراکز رفاهی و حتی درمانی،  با توجه به وضعیت منابع جاری سازمان، قطع ید پیمانکاران از بحث تغذیه و واسپاری آن به مجموعه ملاصدرا که از سرمایه های خود سازمان است را تصمیمی بزرگ و با اهمیت عنوان کرده و اظهار داشت در 2 سال گذشته با عنایت به رشد تورمی که در همه مقولات علی الخصوص کالای اساسی داشتیم سازمان ضمن حفظ کیفیت و ارزش مواد غذایی نرخ غذاهای ارائه شده به همکاران عزیز را در وضعیت مناسبی  نگه داشته است.

در بازسازی رستوران ساختمان اداری 570 متر تخریب ، حدود 970 متر سقف ، 120 شعله روشنایی ، 600 متر مربع سرامیک و670 متر سنگ،300 متر لوله کشی آب، برق و گاز، 12 کانتر جدید و اقلامی نظیر میز کار، سینک ها، ماشین ظرفشویی، قفسه ها نیز ازجمله اقداماتی بوده که در این رستوران صورت پذیرفته است.لازم بذکر است با دستور جناب آقای مهندس شهریاری در آینده ای نزدیک آشپزخانه ای مجزا در پایین رستوران جهت افزایش کیفیت غذا احداث خواهد شد.

 

پیوستها

تاریخ انتشار: سه شنبه 2 بهمن 1397