مشارکت همکاران سازمان صدا و سیما در طرح پویش مهربانی مشارکت همکاران سازمان صدا و سیما در طرح پویش مهربانی
مشارکت همکاران سازمان صدا و سیما در طرح پویش مهربانی (مرکز تأمین اقلام و خدمات اقتصادی و رفاهی (پایش)) با خرید مایحتاج روزانه خانواده از فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش

 

 

کارمندان شریف صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تقدیم احترام

اکنون پس از اعزام از اولین کاروان پویش مهربانی(کاروان های بازسازی مناطق محروم کشور) که حامل پک های نوشت افزار و کفش برای دانش آموزان مناطق محروم به نیابت از شما عزیزان بود و در آستانه کلنگ زنی احداث اولین مدرسه پویش مهربانی ذیل نام مبارک حضرت ابوالفضل العباس(ع) در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان، که منابع تمامی اقدامات انجام شده و در دست انجام از محل منافع حاصل از خرید مایحتاج منزل شما کارمندان ارجمند در طرح امکان پذیر پایش و در سطح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش تأمین میگردد، بدینوسیله مراتب تقدیر و سپاس صمیمانه خود را از شما سروران معظم اعلام و دست پر مهرتان را خاضعانه میبوسیم.

از درگاه ایزد منان عزت،سلامت،سربلندی و عاقبت بخیری شما مهربانان و خانواده محترمتان را خواهانیم.

 مرحله دوم کمک های شبکه مردمی "پویش مهربانی" در هیرمند

به همت اعضاء پویش مهربانی هزار جفت کفش بین نیازمندان شهرستان هیرمند توزیع شد و کلنگ ساخت یک مدرسه سه کلاسه نیز به زمین خورد.                                                               

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان ، مدیر کل امور اجتماعی و رفاهی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت:این هدایا توسط کارکنان دستگاهای اجرایی استان تهران و سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران جمع آوری شده است.
سبحانی افزود:همچنین مجموعه همکاران شرکت افق کوروش بخشی از درآمد تراکنش خریدهای خود را به شبکه مردمی پویش مهربانی برای خرید هدایا اختصاص داده اند که این هدایا به دورترین نقطه کشور در شهرستان مرزی هیرمند به دانش آموزان اهداء می شود.
وی گفت : در این مرحله هزار جفت کفش با اعتبار 74 میلیون تومان با همت خیرین و همکاری شبکه مردمی پویش مهربانی جمع آوری شده است.
سبحانی افزود : بنا به قولی که برای ساخت مدرسه به دانش آموزان شهرستان مرزی هیرمند داده شده بود، کلنگ ساخت یک مدرسه سه کلاسه در روستای صوفی سیدی بخش مرکزی شهرستان هیرمند به زمین زده شد.
وی گفت : طبق برآوردهای اولیه آموزش و پرورش شهرستان هیرمند مبلغ 200 میلیون تومان اعتبار برای ساخت این مدرسه تخصیص یافته است که کارکنان دستگاهای اجرایی دولت به ویژه کارکنان ادارات استان تهران تقبل کرده اند. 
مدیر کل امور اجتماعی و رفاهی سازمان صدا و سیما همچنین از فعالیت کاروان کارآفرینی در شهرستان هیرمند همزمان با ساخت مدرسه خبر داد.

پیوستها

تاریخ انتشار: شنبه 22 دی 1397