مجموعه تربیت بدنی سازمان که روزانه پذیرایی حدود هزار نفر از کارمندان (آقایان و بانوان) است که در ضلع جنوب غربی سایت جام جم (درب سئول) قرار داد و دارای امکانات ورزشی زیر می باشد.

1- استخر و سونا:

پر ترددترین محل مجموعه ورزشی همین جاست ازدحام همکاران در این نقطه از مجموعه، گاهی اوقات آنقدر زیاد است که تقسیم بندی زمانی هم چاره ساز نیست. 4 ناجی آقا و 3 ناجی خانم برای ایمن سازی بیشتر فضای استخر مراقب شما هستند. ابعاد این استخر 11*5/22 است. یک سونای بخار، یک سونای خشک و 2 جکوزی آماده آرام کردن روح و جسم شما هستند.

2- سالن بدنسازی:

تردید نکنید بعد از استخر شلوغ ترین مکان ورزشی مجموعه همین جاست. این ازدحام ما را مجبور کرده روزهای زوج را که مخصوص آقایان است شیفت بندی کنیم که در بخش برنامه ها می توانید برنامه روزانه تان را برای بدنسازی تنظیم کنید. مربی وظیفه دارد شما را در برنامه ریزی صحیح کار با دستگاه یاری دهد. در بخش خانم ها هم یک مربی کار با دستگاه شما را کنترل می کند. خانم های محترم اگر به ایروبیک علاقمندید، این رشته نیز به شما آموزش و تمرین داده می شود

3- سالن کشتی:

بعدازظهر روزهای زوج یک مربی کشتی این رشته ورزشی را برای همکاران آموزش می دهد.

4- سالن چند منظوره:

در این سالن از ورزش هایی مانند فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون و تنیس لذت ببرید مجموعه کامل که حلقه بسکتبال آن تاشونده است و توسط بازوهای مکانیکی کنترل از راه دور به بالا جمع می شود. این سالن گنجایش 100 تماشاگر را دارد. برای آموزش های اولیه و تشکیل تیم، مربیان خانم ها و آقایان وظیفه ارتقاء سطح کیفی ورزش همکاران را بر عهده دارند. خانم ها در این سالن فعالتر به نظر می رسند.

5- زمین فوتبال:

ابعاد آن استاندارد جهانی دارد. جایگاه تماشاگرانش ظرفیت 200 نفر را دارد. معمولا مسابقات مراکز در این زمین انجام می شود.

6- تنیس:

4 قطعه زمین در ابعاد استاندارد که همه روزه می توان از آن استفاده کرد.

البته روزهای زوج برای آقایان و کلاس تنیس بانوان نیز در سالن چند منظوره برگزار می گردد. 2 مربی آقا و خانم نیز وظیفه آموزش را بر عهده دارند.

7- سالن بیلیارد:

سالنی با 4 میز (2 میز اسنوکر و 2 میز بیلیارد)

8- رختکن فوتبال:

جهت رفاه حال ورزشکاران و همچنین تامین امنیت برای وسایل همکاران ایجاد شده است

9- سالن رزمی:

کاراته، تای چی چوآن، دفاع شخصی، رزمی و تمرین های سلامتی جسم و روان همگی در این سالن انجام می شود.رینگ بوکس نیز به این سالن منتقل شده است.

 برنامه ورزشی برادران

رشته ورزشی

نام مربی

روزهای هفته

ساعت استفاده

بدنسازی

محمد آقایی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

15 الی 18/30
12/30 الی 14 (ویژه خانواده و بازنشسته)

شنا

حسین سمیع زاده-محمدعلی حسین پور
خسرو راد صادقی نیا-امین عرب عامری
محمد گل محمدی-جمشید تقدیمی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

14 الی 15/15 (ویژه خانواده و بازنشسته)
16 الی
17/15 (ویژه کارمندان)
17/45 الی 19 (ویژه کارمندان)

تکواندو

نادر مصداق بهاری

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16/30 الی 18/30

کیک بوکسینگ

محمد نجم آبادی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16/30 الی 18/30

بوکس

ناصر درویشی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16/30 الی 18/30

کاراته

اکبر روحپرور

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16/30 الی 18/30

کشتی

رضا الماسی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16/30 الی 18/30

والیبال

مهدی مراد علی

شنبه-دوشنبه

17 الی 19

تنیس روی میز

بهرام زنده دل

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16 الی 18/30

تنیس خاکی

حسین شریفی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16 الی 18/30

بیلیارد

--

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

11 الی 19

صخره نوردی

سیدامیر گلشن

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16/30 الی 18/30

بسکتبال

عباس آقا کوچکی

دوشنبه

16 الی 17/30

فوتبال چمن مصنوعی

محمد هلالی

شنبه-دوشنبه-چهارشنبه

16 الی 18/30

 

برنامه ورزشی بانوان

 

رشته ورزشی

روزهای هفته

ساعت استفاده

نام مربی

استخر

شنا

یکشنبه و سه شنبه

8/15 الی 9/15 (ویژه مدیران خانم)
9/30 الی 10/45 (ویژه کلیه همکاران)
11 الی 12/30 (آب درمانی در قسمت کم عمق
در قسمت عمیق شنای آزاد)
12/45 الی 13/45 (آموزش مبتدی و پیشرفته)
14 الی 15/30 (آب درمانی در قسمت کم عمق
- درقسمت عمیق شنای آزاد)
15/45 الی 17 (آموزش شنا در قسمت کم عمق و در قسمت عمیق شنای آزاد ویژه کارمند و بازنشسته)

خانم ها:
جبلی
ایزدخواه
ایرانپوری

 

پنچ شنبه

18/30 الی 10/30
11 الی 13
دو سانس تفریحی (ویژه کلیه همکاران)

 

سالن بدنسازی

کار با دستگاه

یک شنبه و سه شنبه

9 الی 17/30

خانم اخوان

ایروبیک

یک شنبه و سه شنبه

12/15 الی 13/30

خانم اخوان

کار بادستگاه

پنج شنبه

9 الی 13

خانم اخوان

ایروبیک

پنج شنبه

10 الی 11/30

خانم مقدم

سالن رزمی

تمرین های سلامتی
جسم و روان (یوگا)

یکشنبه و سه شنبه

13 الی 14/25 (پیشرفته)
14/35 16 (مبتدی)

خانم طفل پور

تای چی چوان

یکشنبه و سه شنبه

10/45 الی 12/45

خانم دیوانی

سالن کشتی

کاراته

یکشنبه و سه شنبه

10 الی 11/30

خانم باقری

دفاع شخصی

یکشنبه و سه شنبه

11 الی 12/30

خانم درویشی

سالن
چند منظوره

آمادگی جسمانی (عمومی)

یکشنبه و سه شنبه

8/30 الی 9/30

--

والیبال (مبتدی)

یکشنبه و سه شنبه

10/30 الی 11/30

خانم میرسلطلنی

بدمینتون

یکشنبه و سه شنبه

11/30 الی 12/30

خانم رشیدی

والیبال (پیشرفته تیم)

یکشنبه و سه شنبه

12/30 الی 14

خانم سپنجی

تنیس خاکی

یکشنبه و سه شنبه

14/15 الی 15/15

خانم سپاراز

والیبال (مبتدی)

یکشنبه و سه شنبه

15/30 الی 16/30

خانم هوشیار

سالن تنیس روی میز

تنیس روی میز

یکشنبه و سه شنبه

12 الی 13/30 (پیشرفته)
13/30 الی 14/30(مبتدی)

خانم نیکنامی