دو ويژه برنامه اربعيني روي آنتن شبكه يك
در آستانه اربعين حسيني، ويژه برنامه هاي "هفتاد و سومين نفر" به تهيه كنندگي حامد پورحامدي و "مغناطيس" به تهيه كنندگي حميدرضا عطارد از امروز شنبه 5 آبان، پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،هفتاد و سومين نفر در هفت قسمت هر روز ساعت 16:40، به مدت 40 دقيقه در مباحث تحليل جامعه شناختي كربلا، مديريت امام حسين(ع) دركربلا، مقاومت از ديدگاه واقعه عاشورا و ديدگاه هاي آخرالزماني به عاشورا و اربعين پخش مي شود.

دكتر علي رضائيان چهره ماندگار مديريت، دكتر فرشاد شريعت رئيس دانشكده علوم سياسي دانشگاه امام صادق(ع)، دكتر طه رمضاني استاد دانشگاه، دكتر غلامرضا گودرزي، دكتر عباسعلي الهياري و حجت الاسلام دكتر غلامرضا بهروزي لك از اساتيد دانشگاه به ترتيب ميهمانان اين هفت برنامه هستند.

كارشناس مجري اين برنامه هم حجت الاسلام سيد علي اصغر علوي است كه با ميهمانان گفت و گو مي كند.

يار هفتاد و سوم كاري از گروه معارف اسلامي شبكه يك سيماست.

برنامه "مغناطيس" هم به گفت و گو با تازه مسلمان شدگان غير ايراني مي پردازد كه در جاي جاي دنيا تحت تاثير واقعه عاشورا، به دين اسلام مشرف شدند. روچا از مكزيك، فاضل كاكايري از اوگاندا، نيكي هارمان از هلند، محمد شريف از تاليند، زهرا سلطاني از هلند، سهيل اسعد از آرژانتين، انود عبدالمالك از آمريكا، تاراس از روسيه، مارگارت ملهورن از آلمان، كريستين جيمز از اسكاتلند، كريستسان سريا و سوفيا كاسترد از آرژانتين، آتسوكو هوشينو از ژاپي، احمد جونز ار ايرلند و بامبا از غنا از مهمانان برنامه مغناطيس هستند كه از نگرش خود به امام حسين(ع) و قيام عاشورا خواهند گفت.

مغناطيس كاري از گروه اجتماعي شبكه يك سيماست كه با اجراي كاظم احمدزاده هر روز ساعت 20 از شبكه يك سيما پخش مي شود.

تاریخ انتشار: شنبه 5 آبان 1397