پوشش تصويري نماز پرشكوه عيد فطر
نماز باشكوه عيد سعيد فطر به امامت رهبرمعظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي و با حضور مردم متدين از شبكه يك سيما و راديو ايران به طور زنده پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، شبكه يك سيما در اين روز با پخش ويژه برنامه اي با اجراي مهدي آقا بيگي از ساعت 7 صبح تا پايان خطبه نماز عيد سعيد فطر، ساعت 9:30 اين عيد بزرگ اسلامي را جشن خواهد گرفت.

اين مراسم با شكوه با 11 دوربين مستقر و دو واحد سيار علاوه بر پخش تصاوير اقامه نماز عيد فطر، ورود مردم به ميعادگاه نماز فطر را با كيفيتي عالي به نمايش در مي آورد.

همچنين ساعت 19:20، تكرار خطبه هاي نماز عيد سعيد فطر از شبكه يك پخش مي شود.

 راديو ايران نيز نماز عيد سعيد فطر را به طور زنده از ساعت 6:35 در ويژه برنامه «قنوت شكر» پخش مي كند. 

اين شبكه راديويي با «جشن سلام» برنامه هاي ماه رمضان را شروع كرد با «جشن سپاس» نيز به استقبال عيد فطر مي رود .

دو تيم برنامه سازي جمعه 25 خرداد ساعت 11 و 19:30 با پخش ويژه برنامه هايي با ماه مبارك رمضان خداحافظي و مردم را براي استقبال از عيد فطر آماده مي كنند. تقويت و افزايش شناخت نسبت به شكرگزاري و آثار مثبت آن در زندگي و تغيير باور و رفتار در جهت سبك زندگي اسلامي هدف «جشن سپاس» است.

گزارش از شهرهايي همچون كردستان ، سيستان و بلوچستان، آذربايجان غربي و شرقي و گيلان كه جشن عيد فطر را با فرهنگ و آداب ورسوم خاصي اجرا مي كنند، گپ صميمي مهدي طهماسبي با هنرمندان ، بازيگران ،كارگردانان به پاس يك ماه روزه داري، عيد در ادبيات با اجراي استاد حسين آهي ،عيد فطر در كشورهاي اسلامي و گفتگوي فاطمه آل عباس با حجت الاسلام شهاب مرادي از بخش هاي اين برنامه است.

برنامه "جشن سپاس" كاري از گروه فرهنگ و انديشه، به تهيه كنندگي حسين معصومي ،اجراي فاطمه آل عباس ،گزارشگري مهديه پهلواني و نويسندگي مهدي رسولي فيني از راديوايران پخش مي شود.

تاریخ انتشار: سه شنبه 22 خرداد 1397