تسلیت رئیس رسانه ملی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
رئیس سازمان صدا و سیما در پیامی، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از یاران صدیق امام و رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، دكتر عسكري در اين پيام، فقدان آيت الله هاشمي رفسنجاني را ضايعه اي دردناك ارزيابي كرد و اين ضايعه را به حضرت ايت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ، مردم فهيم ايران اسلامي و بيت شريف ايشان تسليت گفت .

 متن پيام رئيس رسانه ملي به شرح زير است.

 "انا لله و انا اليه راجعون"

 ارتحال يار ديرين امام (ره) و رهبري معظم انقلاب، حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني موجب اندوه فراوان گرديد. بي شك نقش اساسي اين مجاهد نستوه در مبارزه با رژيم ستم شاهي، شكل گيري و پيشبرد نهضت اسلامي به رهبري امام راحل و عظيم الشان و همچنين خدمات ارزشمند ايشان بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در جايگاه ها و مسئوليت هاي گوناگون سياسي، هيچگاه از سطور ماندگار تاريخ انقلاب اسلامي و خاطره مردم انقلابي ايران محو نخواهد شد .

 اين مبارز خستگي ناپذير، عمر پر بركت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگي هرچه تمام تر انقلاب شكوهمند اسلامي ايران سپري كرد و نقش بي بديلي در به ثمرنشستن انقلاب و پويايي آن در عرصه ها و مقاطع گوناگون داشت.

اين ضايعه دردناك را به محضر مقام معظم رهبري (مدظله العالي) ملت شريف ايران به ويژه بيت شريف ايشان تسليت عرض نموده و از خداوند تبارك و تعالي براي آن مجاهد بزرگ، علو درجات را آرزومندم.

 

علي عسكري - رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 دی 1395