خانواده رسانه ملي، خسته نباشيد
دكتر علي عسكري،رئيس سازمان صدا و سيما در يادداشتي از تلاش خانواده رسانه ملي براي پوشش گسترده راهپيمايي 22 بهمن و ويژه برنامه هاي دهه فجر قدرداني و به اهميت اين تبليغ اشاره كرد.

خانواده رسانه ملي همواره در خط مقدم جشن‌ها، شادي‌ها، غم‌ها و ناراحتي‌هاي ملت ايران بوده است و درحد توان و البته با تمام وجود و همتش به  هر كدام از اين مقاطع تاريخي پرداخته است.

چند ماه گذشته هم از اين روند تاريخي مستثني نبوده است بويژه از حدود يك ماه و نيم پيش كه بدخواهان و دشمنان اين ملت روند يك سري اعتراض‌هاي اقتصادي را به اغتشاش و آشوب تغيير دادند و امنيت؛ اين مولفه مهم مردم و نظام را با چالش مواجه ساختند.

در اين مدت خانواده رسانه ملي با صبر، تدبير و تعهد هم فضاي كشور را به سمت آرامش برد، هم ماهيت آشوبگران را افشا و اهداف از پيش طراحي شده آنان و حاميان شان را تبيين كرد  و هم با نمايش به موقع حضور  خودجوش مردم در شهرهاي مختلف بعد از اين حوادث، فضاي مبهم و غبارآلود موجود را شفاف و عيان كرد و زمينه را براي 22 بهمني باشكوه فراهم ساخت.

اين حركت بزرگ و جهادي همكاران سازمان زماني اهميتش بيشتر مي‌شود كه تكاپوي هماهنگ و برنامه‌ريزي شده شبكه‌هاي ماهواره‌اي معاند و  وابسته به آمريكايي‌ها و صهيونيست‌ها و اذناب آنها را در فضاي مجازي دوباره و دقيق مرور كنيم.

22 بهمن 96 كه رهبري معظم انقلاب آن را تماشايي‌تر از قبل پيش‌بيني كرده بودند با توجه به اتفاقات يك ماه گذشته و شرايط منطقه‌اي و اظهارات سخيف رئيس‌جمهور آمريكا بسيار مهم‌تر از قبل اهميت پيدا كرد و براي پوشش گسترده و دقيق آن بايد بازهم خانواده رسانه‌ملي همتي مضاعف مي‌كرد.

حضور حدود هفت هزار نفر در وسط ميدان 22 بهمن در سراسر كشور از همكاران حوزه‌هاي مختلف رسانه‌ملي و خيلي بيشتر از اين مقدار  در جام‌جم و مراكز مختلف و شبكه‌هاي برون مرزي يك برنامه‌ريزي دقيق، بهنگام و متعهدانه مي‌خواست تا با زمانبندي مشخص حماسه‌اي ديگر از ملت رشيد ايران اسلامي را به تصوير كشيم  و الحمدالله همين‌طور هم شد و 22 بهمني تماشايي براي همه ايران و جهان به نمايش درآمد.

روز 22 بهمن فرصتي دست داد تا در بعضي بخش‌هاي عملياتي سازمان شخصا حاضر شوم و از تلاش متعهدانه همكاران عزيزم تشكر كنم اما بر خود لازم ديدم تا از طريق اين يادداشت مختصر از تلاش متعهدانه و دلسوزانه همه همكارانم در حوزه‌هاي مختلف سازمان در سرتاسر كشور به ويژه در مقطع حساس يك ماه و نيم گذشته تشكري از صميم دل داشته باشم و از درگاه خداوند تعالي براي همه شما عزيزان بهترين‌ها را آرزو كنم.

سختي كار رسانه در شرايط كنوني كه همه دشمنان در مقابل ما با همه امكانات ايستاده‌اند و هرروز با روشي خاص عليه ملت ايران عمليات رواني مي‌كنند بر هيچ‌كس پوشيده نيست و البته هيچ‌كس هم جز خانواده رسانه ملي آن را با پوست و گوشت و استخوانش لمس نمي‌كند با همه اين شرايط سخت به لطف خدا و دعا و هدايت رهبري حكيم انقلاب اسلامي به اذعان دوست و دشمن دست در دست هم با موفقيت به پيش رفتيم و انشاالله بهتر، محكم‌تر و موثرتر از قبل در اين مسير گام برداريم.

درپايان بازهم به همه همكاران عزيزم درود و سلام مي‌فرستم، خسته نباشيد مي‌گويم و اميدوارم همواره خداوند تعالي يار و مددكار شما باشد.

 

تاریخ انتشار: شنبه 28 بهمن 1396