400 گروه راديويي و تلويزيوني امروز همراه مردم مي شوند
معاون امور استان هاي صدا و سيما گفت: بيش از 400 گروه راديويي و تلويزيوني در مراكز استاني، پوشش راهپيمايي 22 بهمن را بر عهده خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ،علي دارابي با اشاره به تدارك وسيع شبكه هاي راديويي و تلويزيوني مراكز استاني براي پوشش گسترده راهپيمايي عظيم 22 بهمن اظهار كرد: بيش از 400 گروه راديويي و تلويزيوني در32 مركز، راهپيمايي امروز را پوشش خواهند داد.
وي افزود: 106 گروه راديويي و 306گروه تلويزيوني با استعداد نيروي انساني3 هزار نفري و با بهره گيري از امكانات فني و تجهيزات پيشرفته، در پي ثبت اين رويداد بزرگ و برگ زرين ديگري بر دفتر انقلاب هستند.
معاون امور استان هاي سازمان صدا و سيما با بيان اينكه مراكز استاني همچون گذشته تلاش مي كنند حضور حماسي و مقتدردانه مردم هميشه در صحنه و انقلابي را در سطح گسترده به اطلاع جهانيان برسانند گفت: در روز 22 بهمن و از نخستين ساعات شروع راهپيمايي، راديو و تلويزيون هاي استاني اقدام به پوشش صوتي و تصويري آن مي كنند و علاوه بر اين شبكه «شما» نيز با آنها همراه خواهد بود.
وي از پيش بيني و تدارك ارتباط گسترده راديويي و تلويزيوني مراكز استاني با شبكه هاي سراسري و برون مرزي در طول برگزاري راهپيمايي خبر داد و خاطرنشان كرد: سعي بر اين است كه حماسه حضور مردم در اقصي نقاط ميهن اسلامي از طريق امواج صدا و سيما به سمع و نظر همه ايرانيان و مردم ديگر كشورها برسد.

تاریخ انتشار: یکشنبه 22 بهمن 1396