براي خانواده رسانه ملي "احسن الحال "را آرزومندم
رئيس سازمان صدا و سيما در پيام نوروزي خود از يك سال تلاش مستمر كاركنان اين رسانه فراگير و ملي براي انعكاس وقايع و اتفاقات داخلي و خارجي قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، دكتر علي عسكري در اين پيام،سال گذشته را سالي پر فراز و نشيب در حوزه اخبار و اطلاعات داخلي و خارجي ارزيابي و از همكاري كاركنان اين رسانه در انعكاس اين وقايع قدرداني كرد. متن پيام نوروزي دكتر علي عسكري به شرح زير است:

به نام خدا

براي خانواده رسانه ملي « احسن الحال» را آرزومندم

در شميم دلنواز بهاران و شكوفايي جهان،اسرار نهفته‌اي است كه هوشياران را به معرفتي بزرگ و يادآوري رستاخيزي عظيم رهنمون مي‌سازد و جلوه‌اي از جمال بي انتهاي پروردگار را در آيينه هستي به تصوير مي‌كشد و بندگان را نوايي به گوش مي‌رسد كه:

يار بي پرده از درو ديوار         در تجلي است يا اولي الابصار

و برماست كه با نظاره آيات و نعماتش، سر بر آستان دوست فرود آوريم و در قنوت آغازين سال نو زمزمه كنيم كه: « حول حالنا الي احسن الحال»

سالي كه گذشت روزهاي پرفراز و نشيبي را براي كشور به همراه داشت؛ سالي كه رسانه ملي نيز با رويدادها و وقايع گوناگوني روبه‌رو بود و با وجود كمبودها و محدوديت‌ها،توانست با عزم و همتي افزون‌تر، كارنامه درخشان و موفقي را از خود به جا بگذارد.

سازمان صداوسيما در سال 96، در حماسه‌ها و رويدادهاي مهمي از جمله انتخابات رياست جمهوري، راهپيمايي ميليوني اربعين، راهپيمايي نهم دي و تماشايي 22 بهمن و ... همراه و همگام با ملت بزرگ ايران بود و علاوه برآن توانست با پوشش لحظه به لحظه حوادث مهمي همچون زلزله غرب كشور، حادثه غم‌انگيز كشتي سانچي و سقوط هواپيماي تهران - ياسوج در حوزه مديريت رسانه‌اي اين وقايع نيز مؤثر و موفق ظاهر شود.

از سوي ديگر، رسانه ملي با برگزاري نشست‌هاي تخصصي سراسري با مديران رسانه و دست‌اندركاران حوزه‌هاي ستادي و توليدي،با هدف تبيين منشور رسانه، نقاط ضعف و قوت خود را در بخش‌هاي تخصصي رسانه بازنگري و بازمهندسي كرد، تا حوزه‌هاي مختلف سازمان در حوزه‌هاي مهمي مانند مديريت پيام، ارتقاي كمي و كيفي توليدات و تقويت ارتباط و تعامل با مخاطبان، از طريق ايجاد كار گروه‌ها و اتاق‌هاي انديشه‌ورزي، به راهكارها و راهبردهاي مؤثري در زمينه پيشرفت و تعالي رسانه دست يابند.

بي شك، برگزاري و تحقق اين برنامه‌ها بدون مديريت جهادي مسئولان و تلاش بي‌دريغ و شبانه‌روزي همكاران رسانه ملي مقدور و امكانپذير نبود و در ادامه اين مسير،تنها با همدلي و همياري همه حوزه‌هاي سازمان صداوسيما به عنوان يك خانواده بزرگ و مجموعه‌اي واحد و يكپارچه به سر منزل مقصود خواهيم رسيد.

سال نو را به همه همكاران رسانه ملي و خانواده آنها تبريك مي‌گويم و سالي پربركت و سرشار از توفيق و سربلنديتان را از خداوند تعالي آرزومندم.

علي عسكري /  رئيس رسانه ملي

تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 فروردین 1397