حالت نمایش:         
جمعه 17 مهر 1394  |   | ورود به سايت
  

 

اداره کل برنامه ریزی و امور مالی
اداره کل منابع انسانی
 اداره کل خدمات رفاهی و اجتماعی
 اداره کل بازنشستگی
 اداره کل آموزش
مدیریت مرکز بهداشت و درمان
مدیریت امور ایثارگران
مدیریت مطالعات سرمایه انسانی
مدیریت اداری

 

 

اخبار بازنشستگان
04
برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مدعوین به دوره‌های بازنشستگی
چکیده: به اطلاع می‌رساند گه اداره کل بازنشستگی به کمک انجمن بازنشستگان کارآفرین برای ترویج فرهنگ کارآفرینی کارگاه‌های کوتاه‌مدت زیر را در مدت دوره‌های زیباکنار برای بازنشستگان و اعضای خانواده آن‌ها برگزار می‌نماید. لذا خواهشمند است متقاضیان ضمن مراجعه به پرونده شخصی خود ثبت‌نام به عمل‌آورند. کارگاه شماره 1  :  آموزش سازه‌های چوبی و نقاشی کا...ادامه »
18
معاون سرمايه انساني در جمع صميمي همکاران اداره کل بازنشستگي
چکیده:  معاون سرمايه انساني در جمع صميمي همکاران اداره کل بازنشستگي، که در پانزدهم شهريور برگزار شد، نيروي انساني را جزو سرمايه­ هاي با ارزش رسانه ملي دانست که دستيابي به اهداف­ تعيين شده وانجام دادن مأموريت­ هاي محوله،در گرو مديريت هوشمندانه­ اين منابع با ارزش است . علي اصغرجعفري در اين نشست که مدیران، کارشناسان و کارکنان اداره کل بازنشستگي حضور دا...ادامه »
10
خرید مبلمان و سرویس خواب کودک از فروشگاه مبلمان سفیر
چکیده:   همکاران محترم بازنشسته که تمایل به خرید مبلمان و سرویس خواب کودک از فروشگاه مبلمان سفیر با شرایط ذیل را دارند جهت دریافت معرفینامه به رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. 1-      بدون پیش پرداخت و در اقساط 6 ماهه بدون سود 2-      20% پیش پرداخت در اقساط 10 ماهه با سود ماهانه 1/...ادامه »
07
پذیرفته شدگان دوره های زیباکنار ویژه بازنشستگان ( مراکز )
چکیده: بازنشستگان محترم مراکز جهت اطلاع از نتایج دوره ویژه که در مهر ماه سال جاری در زیباکنار از تاریخ 94/7/13 الی 94/7/16 برگزار می گردد، می توانند به پرونده شخصی خود مراجعه نمایند. *پذیرفته شدگان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی لازم برای حضور در دوره به امور اداری مرکز مربوطه مراجعه فرمایند. - اسامی مراکزی که در دوره های ویژه بازنشستگان حضور ...ادامه »
04
پذیرفته شدگان دوره های زیباکنار ویژه بازنشستگان ( تهران )
چکیده: بازنشستگان محترم جهت اطلاع از نتایج دوره ویژه که در مهر ماه سال جاری در زیباکنار برگزار می گردد، می توانند به پرونده شخصی خود مراجعه نمایند. *پذیرفته شدگان جهت دریافت کارت از یکشنبه 94/6/22 لغایت چهارشنبه 94/6/25 می توانند به اداره رفاه بازنشستگی مراجعه فرمایند. * آخرین مهلت کنسلی افراد پذیرفته شده روز شنبه94/7/4  می باشد. روابط عمومی اداره...ادامه »
17
 نحوه برگزاری مسابقات قرآنی  و تکریم از مولفین و مترجمین حوزه علوم قرآنی
چکیده: دوازدهمین دوره از مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی باهدف ارتقای سطح دانش قرآنی و معارفی کارکنان و ایجاد ارتباط و انس هرچه بیشتر ایشان با قرآن کریم و شناسایی ،جذب، رشد و هدایت استعدادها و فعالان عرصه‏ های قرآنی در رسانه ملی ، همزمان با روز ولادت امام هشتم (ع) آغاز و در ایام خجسته عید سعید غدیر به پایان می‏رسد دراین دوره همکاران و خانواده‏ های محترم ایش...ادامه »
07
فراخوان ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی
چکیده:  کانون قرآن و عترت رسانه ملی در نظر دارد دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت را ویژه کارکنان ، بازنشستگان و خانواده های آنان در رشته های زیر برگزار کند. 1- قرائت( ویژه آقایان ) و ترتیل 2- حفظ قرآن کریم 3- حفظ جزء30 ( ویژه کودکان و نوجوانان ) 4- مفاهیم و معارف اهل بیت ( علیهم السلام ) 5- تجلیل از بهترین آثار مکتوب در حوزه علوم قرآنی م...ادامه »
05
متن کامل مصاحبه هفته نامه صدا و سیما با جناب آقای دکتر مهدی پور، مدیر کل بازنشستگی
چکیده: دغدغه‌ها و نگرانی‌های بازنشستگان عزیز و نیز بخشنامه‌های جدیدی که مبنی بر بازنشستگی پیش از موعد جاری و ساری می‌شود، ما را برآن داشت تا برای آگاهی بیش‌تر، به حضور دکترآبتین مهدی پور، مدیرکل بازنشستگی سازمان برویم و در این خصوص با وی گفت‌ و گو کنیم. لطفاً بخوانید... 1ـ تاريخچه‌اي از شكل‌گيري واحد بازنشستگي را بیان کنید؟ پس از تصويب آئين‌نامه است...ادامه »
صفحه 1 از 12اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان