حالت نمایش:         
يکشنبه 02 آذر 1393  |   |  ورود به سايت
   
اخبار بازنشستگان
01
تور زیارتی مشهد مقدس، ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: همکاران محترم بازنشسته که تمایل به ثبت نام مشهد مقدس در نیمه دوم آذرماه دارند به اداره رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. ادامه »
17
انتصاب محمد سرافراز به ریاست سازمان صداوسیما
چکیده: رهبر معظم انقلاب: مسئولیت تاریخی رسانه ملی حفظ و ارتقای استقلال فرهنگی و هویت انقلاب ایران اسلامی است. ادامه »
17
خرید پوشاک از فروشگاه ایرانیان
چکیده: خرید پوشاک اقساطی ویژه بازنشستگان تهران ادامه »
17
خرید اقساطی لپ تاپ، تبلت، موبایل ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: فروشگاه مادیران ادامه »
30
گزارشی از برگزاری نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی
چکیده: نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی به مدت 8 روز از 18 لغایت 25 مهرماه فرصت حضور 25 کارآفرین، که از بین بیش از 100 کارآفرین بازنشسته انتخاب‌شده بودند، از استان‌های مختلف کشور مانند آذربایجان، قزوین، مرکزی، گیلان، اردبیل، تهران و ... را فراهم آورد. ادامه »
30
برپایی دوره‌های رایگان زیباکنار ویژه بازنشستگان رسانه ملی
چکیده: در راستای سیاست‌های حمایتی و گسترش خدمات اجتماعی، رفاهی و تعاون و تکریم هر چه بیشتر بازنشستگان فرهیخته رسانه ملی، دوره‌های ویژه بازنشستگان با محوریت زیباکنار، از سال 1388 به ابتکار معاون محترم اداری و مالی و بر اساس این دیدگاه که بازنشستگی، تغییر نوع همکاری است، نه قطع همکاری، شکل گرفت. ادامه »
30
تقدیر از کارآفرینان در زیباکنار همزمان با سومین نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی
چکیده: همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی در روز 24 مهر ماه 1393 مراسمی به منظور ارج نهادن بر همت بلند کارآفرینان بازنشسته از سوی اداره کل بازنشستگی برگزار شد. ادامه »
20
سومین نمایشگاه کارآفرینی
چکیده: اداره کل بازنشستگی به منظور محقق کردن نخستین بند سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درخصوص کارآفرینی ابلاغ فرموده اند و با توجه به تجربه موفق برگزاری دو دوره نمایشگاه کارآفرینی در زیباکنار و تهران ، سومین نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی را برگزار می نماید.   ادامه »
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان