حالت نمایش:         
پنجشنبه 08 مرداد 1394  |   | ورود به سايت
  
اداره کل برنامه ریزی و امور مالی
اداره کل منابع انسانی
 اداره کل خدمات رفاهی و اجتماعی
 اداره کل بازنشستگی
 اداره کل آموزش
مدیریت مرکز بهداشت و درمان
مدیریت امور ایثارگران
مدیریت مطالعات سرمایه انسانی
مدیریت اداری

 

 

اخبار بازنشستگان
07
فراخوان ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی
چکیده:  کانون قرآن و عترت رسانه ملی در نظر دارد دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت را ویژه کارکنان ، بازنشستگان و خانواده های آنان در رشته های زیر برگزار کند. 1- قرائت و ترتیل 2- حفظ قرآن کریم 3- حفظ جزء30 ( کودکان و نوجوانان ) 4- مفاهیم و معارف اهل بیت ( علیهم السلام ) علاقمندان به شرکت در مسابقه می توانند از تاریخ 94/5/3 لغایت 94/5/20 به پ...ادامه »
05
متن کامل مصاحبه هفته نامه صدا و سیما با جناب آقای دکتر مهدی پور، مدیر کل بازنشستگی
چکیده: دغدغه‌ها و نگرانی‌های بازنشستگان عزیز و نیز بخشنامه‌های جدیدی که مبنی بر بازنشستگی پیش از موعد جاری و ساری می‌شود، ما را برآن داشت تا برای آگاهی بیش‌تر، به حضور دکترآبتین مهدی پور، مدیرکل بازنشستگی سازمان برویم و در این خصوص با وی گفت‌ و گو کنیم. لطفاً بخوانید... 1ـ تاريخچه‌اي از شكل‌گيري واحد بازنشستگي را بیان کنید؟ پس از تصويب آئين‌نامه است...ادامه »
05
بازنشستگی، فصلی دیگر از زندگی
چکیده: بازنشسته که می‌شوی، مکانی امن می‌خواهی برای مرور آنچه گذشت؛ 25سال فراز و نشیب کاری در سازمانی که عمر و جوانی‌ات را در آن سپری کردی. بازنشسته که می‌شوی، اگر با پشتوانه خوب مالی از خدمت دولت معاف شوی، می‌توانی با خاطری آسوده، شاهد به بار نشستن ثمره‌های زندگی‌ات باشی. بازنشسته که می‌شوی... دغدغه‌ها و نگرانی‌های بازنشستگان عزیز و نیز بخشنامه‌هایجدیدی ک...ادامه »
30
ثبت نام دوره ویژه بازنشستگان یا مستمری بگیران در مجتمع زیباکنار
چکیده: بازنشستگان یا مستمری بگیرانی که تاکنون از دوره های ویژه زیباکنار استفاده نکرده اند، می توانند ازطریق پرونده شخصی خود ثبت نام نمایند. - تاریخ برگزاری دوره ویژه بازنشستگان تهران : 9/7/94 لغایت 12/7/94 - تاریخ برگزاری دوره ویژه بازنشستگان مراکز: 13/7/94 لغایت 16/7/94 1-    تاریخ ثبت نام از 3/5/94 لغایت 29/5/94 و زمان قرعه کشی 31/5/94...ادامه »
23
مراسم تودیع جناب آقای حمید رستمی و معارفه جناب آقای آبتین مهدی پور مدیران کل بازنشستگی رسانه ملی
چکیده: معاون سرمايه انساني صدا و سيما در مراسم تكريم و معارفه مدير كل بازنشستگي رسانه ملي از تلاش اين سازمان براي بهره گرفتن از تجربه پيشكسوتان خبر داد و لازمه شكل‌گيري يك سازمان هوشمند و يادگيرنده را در استفاده از تجربيات كاركنان باسابقه خود عنوان كرد. به گزارش روابط عمومي معاونت سرمايه انساني در اين مراسم علي اصغر جعفري ضمن تبريك اعياد شعبانيه و گ...ادامه »
20
 انتصاب جناب آقای دکتر آبتين مهدی پور به سمت مديرکل بازنشستگی سازمان
چکیده: به اطلاع می رساند  دکتر جعفری معاون سرمايه انسانی، طبق حکمی، دکتر آبتين مهدی پور را به سمت مديرکل بازنشستگی سازمان منصوب نمودند. متن حکم
06
ثبت نام زائرسرای مشهد مقدس بصورت اقساطی ویژه بازنشستگان
چکیده: به اطلاع همکاران محترم بازنشسته و مستمری بگیر می رساند ، جهت ثبت نام مشهد مقدس دوره خرداد ماه از تاریخ 20/3/94 لغایت 23/3/94 به اداره رفاه بازنشستگی مراجعه نمایند. روابط عمومی اداره کل بازنشستگی
29
 کارت طنین موجهای آبی (استخر)
چکیده: بازنشستگان محترمی که تمایل به دریافت کارت طنین موجهای آبی(استخر) را دارند، جهت دریافت کارت به اداره رفاه بازنشستگی مراجعه نمایند . شرایط دریافت کارت طنین موجهای آبی (استخر) : - مبلغ هرکارت : 20.000ریال  با  20% تخفیف  16.000 ریال  . - در 7 قسط  از حقوق کسر می شود . روابط عمومی اداره کل بازنشستگی
صفحه 1 از 11اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان