حالت نمایش:         
چهارشنبه 11 شهريور 1394  |   | ورود به سايت
  
اداره کل برنامه ریزی و امور مالی
اداره کل منابع انسانی
 اداره کل خدمات رفاهی و اجتماعی
 اداره کل بازنشستگی
 اداره کل آموزش
مدیریت مرکز بهداشت و درمان
مدیریت امور ایثارگران
مدیریت مطالعات سرمایه انسانی
مدیریت اداری

 

 

اخبار بازنشستگان
10
خرید مبلمان و سرویس خواب کودک از فروشگاه مبلمان سفیر
چکیده:   همکاران محترم بازنشسته که تمایل به خرید مبلمان و سرویس خواب کودک از فروشگاه مبلمان سفیر با شرایط ذیل را دارند جهت دریافت کارت معرفینامه به رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. 1-      بدون پیش پرداخت و در اقساط 6 ماهه بدون سود 2-      20% پیش پرداخت در اقساط با 5/1% سود ماهانه ...ادامه »
07
پذیرفته شدگان دوره های زیباکنار ویژه بازنشستگان ( مراکز )
چکیده: بازنشستگان محترم مراکز جهت اطلاع از نتایج دوره ویژه که در مهر ماه سال جاری در زیباکنار از تاریخ 94/7/13 الی 94/7/16 برگزار می گردد، می توانند به پرونده شخصی خود مراجعه نمایند. *پذیرفته شدگان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی لازم برای حضور در دوره به امور اداری مرکز مربوطه مراجعه فرمایند. - اسامی مراکزی که در دوره های ویژه بازنشستگان حضور ...ادامه »
04
پذیرفته شدگان دوره های زیباکنار ویژه بازنشستگان ( تهران )
چکیده: بازنشستگان محترم جهت اطلاع از نتایج دوره ویژه که در مهر ماه سال جاری در زیباکنار برگزار می گردد، می توانند به پرونده شخصی خود مراجعه نمایند. *پذیرفته شدگان جهت دریافت کارت از یکشنبه 94/6/22 لغایت چهارشنبه 94/6/25 می توانند به اداره رفاه بازنشستگی مراجعه فرمایند. * آخرین مهلت کنسلی افراد پذیرفته شده روز شنبه94/7/4  می باشد. روابط عمومی اداره...ادامه »
17
 نحوه برگزاری مسابقات قرآنی  و تکریم از مولفین و مترجمین حوزه علوم قرآنی
چکیده: دوازدهمین دوره از مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی باهدف ارتقای سطح دانش قرآنی و معارفی کارکنان و ایجاد ارتباط و انس هرچه بیشتر ایشان با قرآن کریم و شناسایی ،جذب، رشد و هدایت استعدادها و فعالان عرصه‏ های قرآنی در رسانه ملی ، همزمان با روز ولادت امام هشتم (ع) آغاز و در ایام خجسته عید سعید غدیر به پایان می‏رسد دراین دوره همکاران و خانواده‏ های محترم ایش...ادامه »
07
فراخوان ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی
چکیده:  کانون قرآن و عترت رسانه ملی در نظر دارد دوازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت را ویژه کارکنان ، بازنشستگان و خانواده های آنان در رشته های زیر برگزار کند. 1- قرائت( ویژه آقایان ) و ترتیل 2- حفظ قرآن کریم 3- حفظ جزء30 ( ویژه کودکان و نوجوانان ) 4- مفاهیم و معارف اهل بیت ( علیهم السلام ) 5- تجلیل از بهترین آثار مکتوب در حوزه علوم قرآنی م...ادامه »
05
متن کامل مصاحبه هفته نامه صدا و سیما با جناب آقای دکتر مهدی پور، مدیر کل بازنشستگی
چکیده: دغدغه‌ها و نگرانی‌های بازنشستگان عزیز و نیز بخشنامه‌های جدیدی که مبنی بر بازنشستگی پیش از موعد جاری و ساری می‌شود، ما را برآن داشت تا برای آگاهی بیش‌تر، به حضور دکترآبتین مهدی پور، مدیرکل بازنشستگی سازمان برویم و در این خصوص با وی گفت‌ و گو کنیم. لطفاً بخوانید... 1ـ تاريخچه‌اي از شكل‌گيري واحد بازنشستگي را بیان کنید؟ پس از تصويب آئين‌نامه است...ادامه »
05
بازنشستگی، فصلی دیگر از زندگی
چکیده: بازنشسته که می‌شوی، مکانی امن می‌خواهی برای مرور آنچه گذشت؛ 25سال فراز و نشیب کاری در سازمانی که عمر و جوانی‌ات را در آن سپری کردی. بازنشسته که می‌شوی، اگر با پشتوانه خوب مالی از خدمت دولت معاف شوی، می‌توانی با خاطری آسوده، شاهد به بار نشستن ثمره‌های زندگی‌ات باشی. بازنشسته که می‌شوی... دغدغه‌ها و نگرانی‌های بازنشستگان عزیز و نیز بخشنامه‌هایجدیدی ک...ادامه »
30
ثبت نام دوره ویژه بازنشستگان یا مستمری بگیران در مجتمع زیباکنار
چکیده: بازنشستگان یا مستمری بگیرانی که تاکنون از دوره های ویژه زیباکنار استفاده نکرده اند، می توانند ازطریق پرونده شخصی خود ثبت نام نمایند. - تاریخ برگزاری دوره ویژه بازنشستگان تهران : 9/7/94 لغایت 12/7/94 - تاریخ برگزاری دوره ویژه بازنشستگان مراکز: 13/7/94 لغایت 16/7/94 1-    تاریخ ثبت نام از 3/5/94 لغایت 29/5/94 و زمان قرعه کشی 31/5/94...ادامه »
صفحه 1 از 12اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان