حالت نمایش:         
يکشنبه 05 بهمن 1393  |   |  ورود به سايت
   
اخبار بازنشستگان
24
انتصاب آقای عمران حیدری به سمت مدیر کل منابع انسانی سازمان
چکیده: معاون سرمایه‌ انسانی با رد شایعاتی مبنی برحذف نیروی انسانی در روند سیاست‌های چابک‌سازی تصریح کرد:رسانه ملی از همه ظرفیت‌های نیروهای شایسته و کارآمد بهره می گیرد. ادامه »
22
تغییر شرایط پرداخت بیمه ایران
چکیده: شرایط پرداخت بیمه ایران ویژه بازنشستگان تغییر می کند. ادامه »
18
اطلاعیه بیمه آسیا ویژه بازنشستگان
چکیده: تغییر شرایط پرداخت بیمه آسیا ادامه »
16
بازدید معاون محترم سرمایه انسانی از اداره كل بازنشستگی
چکیده: معاون سرمايه نيروی انسانی سازمان در سومین بازديد خود از ادارات زیر مجموعه این معاونت در جمع مديران اداره کل بازنشستگی حضور یافت و در خصوص موضوعات مرتبط در حوزه بازنشستگی با ایشان به بحث و تبادل نظر پرداخت. ادامه »
16
انتصاب جناب آقاي علي اصغر جعفري  معاون محترم سرمایه انسانی
چکیده: با توجه به مراتب تعهد ، كارداني تجربيات و سوابق مفيد و موثر جناب عالي در مديريت هاي اجرايي و با عنايت به تصويب تشكيلات جديد سازمان ، به موجب اين حكم به عنوان "معاون سرمايه انساني" منصوب مي شويد . ادامه »
25
تور زیارتی مشهد مقدس، ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: بازنشستگان محترمی که تمایل به شرکت در دوره های دی ماه مشهد مقدس به صورت اقساطی دارند ، به رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. ادامه »
15
ثبت نام کارت اعتباری ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: کارت اعتباری یکی از ابزارهای مهم مالی است که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌کند. این محصول نوعی بیمه اعتباری است که در معاملات خرد،‌ بازپرداخت اقساط خریداران به فروشندگان را بیمه می‌کند. کارت اعتباری جایگزینی مناسب برای چک تضمین در خریدهای اقساطی است. دارندگان کارت اعتباری پس از مراجعه به فروشگاه طرف قرارداد می توانند کالای موردنياز خود را از طري... ادامه »
01
تور زیارتی مشهد مقدس، ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: همکاران محترم بازنشسته که تمایل به ثبت نام مشهد مقدس در نیمه دوم آذرماه دارند به اداره رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. ادامه »
صفحه 1 از 8اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان