حالت نمایش:         
جمعه 28 آذر 1393  |   |  ورود به سايت
   
اخبار بازنشستگان
25
تور زیارتی مشهد مقدس، ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: بازنشستگان محترمی که تمایل به شرکت در دوره های دی ماه مشهد مقدس به صورت اقساطی دارند ، به رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. ادامه »
15
ثبت نام کارت اعتباری ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: کارت اعتباری یکی از ابزارهای مهم مالی است که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌کند. این محصول نوعی بیمه اعتباری است که در معاملات خرد،‌ بازپرداخت اقساط خریداران به فروشندگان را بیمه می‌کند. کارت اعتباری جایگزینی مناسب برای چک تضمین در خریدهای اقساطی است. دارندگان کارت اعتباری پس از مراجعه به فروشگاه طرف قرارداد می توانند کالای موردنياز خود را از طري... ادامه »
01
تور زیارتی مشهد مقدس، ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: همکاران محترم بازنشسته که تمایل به ثبت نام مشهد مقدس در نیمه دوم آذرماه دارند به اداره رفاه اداره کل بازنشستگی مراجعه نمایند. ادامه »
17
انتصاب محمد سرافراز به ریاست سازمان صداوسیما
چکیده: رهبر معظم انقلاب: مسئولیت تاریخی رسانه ملی حفظ و ارتقای استقلال فرهنگی و هویت انقلاب ایران اسلامی است. ادامه »
17
خرید پوشاک از فروشگاه ایرانیان
چکیده: خرید پوشاک اقساطی ویژه بازنشستگان تهران ادامه »
17
خرید اقساطی لپ تاپ، تبلت، موبایل ویژه بازنشستگان تهران
چکیده: فروشگاه مادیران ادامه »
30
گزارشی از برگزاری نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی
چکیده: نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای بازنشستگان رسانه ملی به مدت 8 روز از 18 لغایت 25 مهرماه فرصت حضور 25 کارآفرین، که از بین بیش از 100 کارآفرین بازنشسته انتخاب‌شده بودند، از استان‌های مختلف کشور مانند آذربایجان، قزوین، مرکزی، گیلان، اردبیل، تهران و ... را فراهم آورد. ادامه »
30
برپایی دوره‌های رایگان زیباکنار ویژه بازنشستگان رسانه ملی
چکیده: در راستای سیاست‌های حمایتی و گسترش خدمات اجتماعی، رفاهی و تعاون و تکریم هر چه بیشتر بازنشستگان فرهیخته رسانه ملی، دوره‌های ویژه بازنشستگان با محوریت زیباکنار، از سال 1388 به ابتکار معاون محترم اداری و مالی و بر اساس این دیدگاه که بازنشستگی، تغییر نوع همکاری است، نه قطع همکاری، شکل گرفت. ادامه »
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   
جستجوی اخبار بازنشستگان